bilet4
alo uçak bileti

Ülkemizde ucuz uçak biletleri avantajları

Ülkemizde kampanyalı uçak biletlerini takip etmenin en büyük avantajlarından birisi uçuş ücretlerinde çok fazla indirimler kazanmaktır, bu kampanyaları takip eden kişiler çok uygun fiyatlarla yolculuk yapmaktadırlar. Uçuş tarihinden önce uçak biletini rezervasyon yaptırmak karlı bir iştir. Önceden yapılan rezervasyonlarda hava yolu şirketleri büyük indirim koşulları sağlamaktadırlar bu sebeple uçak biletimizi minimum 2 hafta önceden almak yararlı olacaktır. Hava yolu şirketleri mesleklere göre de avantaj sağlar. Kamu çalışanlarına indirimli uçmaları için kampanyalar yapmaktadırlar. Kısa zaman önce bir hava yolu şirketi öğretmenlere ve öğretmen ailelerine özel yüzde 25 indirim imkânı sağladı, bu kampanyayı takip eden öğretmenlerimiz yüzde 25 indirimli uçmanın keyfini yaşadı.

Kampanyalı uçak bileti alırken dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Dikkat edilmesi gereken alınan biletin iade edilemez, iptal edilemez, değiştirilemez olduğudur. Uçuş biletini aldıysak, uçuş yapamıyor bile olsak ücretini ödemek zorunda kalmaktayız. Bilet almadan önce bunu göz ardı etmemek mağdur olmamızı sağlayacaktır. Ülkemizde uçuşlar ekonomik, vip olarak yapılmaktadır. Bunlar arasında en uygun fiyatlı olan uçuş ekonomik olanlardır yine aynı şekilde en çok kampanya yapılan uçuşlar da ekonomik olanlardır. Hava yolu şirketlerinden bazıları araç kiralaması yapılırken, otel odası kiralaması yapılırken uçuş için avantajlar sunmaktadırlar. Araç kiralama veya otel odası kiralama işlemiyle birlikte uçuş puanı kazanabiliriz. Kazanılan uçuş puanlarıyla bilet alırken indirim kazanmaktayız.

Hava yolu şirketleri bankalarla anlaşarak kredi kartları çıkarmaktadırlar. Bu kredi kartları ile yapılan alışverişlerden müşteriler puan kazarak yine uçak biletlerini indirimli almaktadırlar. Sürekli olarak hava yolu ile seyahat yapan kişiler bu avantajları takip ederek ona göre hareket etmektedirler. Sürekli olarak hava yolunu tercih eden kişiler yıllık uçak masraflarından kar elde etmektedirler. Firmalar kampanyalar dâhilinde müşterilerine taksit imkânı sağlamaktadırlar. Taksit imkânı ile yapılan uçuşların ödemesi kolaylaşmaktadır. Örneğin ailesiyle birlikte seyahat eden kişiler maliyet fazla olduğunda taksit yaptırırlar ise uçuşun ardından ödeme zorluğu yaşamazlar. Kış aylarında kampanyaları takip etmek müşterilere %40 a kadar indirim alma fırsatı sağlar.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.