bilet4
alo uçak bileti

Uçmayan kalmasın dediler herkes uçmaya başladı

Anadolujet ile promosyonlu uçmanın yol ve yöntemleri denildiğinde akla pek çok şey gelmektedir, birden fazla seçenek ile zaten “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla havacılık sektörüne giren hava yolu firmasının kampanyalı uçuş fırsatlarını yakalayabilmeniz mümkündür. Neredeyse 5 uçak ile yola çıkan firmanın şu an için 30’dan fazla uçağı ve birbirinden farklı 45 rotası bulunmaktadır. Anadolu’nun her yerine uçmayı hedefleyen ve bunu hakkıyla başaran firmanın geniş uçuş ağı sebebiyle pek çok kampanya düzenlediği görülmektedir. Normal şartlar altında da diğer uçuş firmalarına göre ekonomik anlamda daha hesaplı uçuşlar gerçekleştiren firmanın promosyonlu biletlerinden faydalanmanız halinde 39,90 Türk Lirasına dahi uçmanız mümkündür.

Anadolu jet ile promosyonlu uçabilmek adına yapmanız gereken ilk şey; hava yolu firmasının mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmektir. Zira hava yolu firmaları hem kendi web sitelerinde promosyonlu bilet satmakta, hem de online uçak bileti satın alabileceğiniz web sitelerine promosyonlu bilet sunmakta, mobil uygulamaları için de promosyonlu bilet ayırmaktadırlar. Mobil uygulamasına özel yapılan promosyonlu biletlerden bu şekilde yararlanabilirsiniz. Her uçuş firması uçuş tarihinden 9 ay evvel uçak biletlerini satışa çıkardığı için satışa çıkarılan ilk biletler diğer biletlere nazaran %30 ile %50 arasında daha uygun fiyatta olmaktadır. Bu nedenle erken rezervasyon halinde promosyonlu biletlerden faydalanabilmeniz mümkündür.

Bunların dışında; firmanın resmi web sitesine üye olarak promosyonlardan haberdar olabilirsiniz. Bunların dışında Anadolu jet tarafından Jetgençliler’e özel olarak düzenlenen kampanyalardan faydalanabilmek için Jetgenç’e üyelik yaptırabilirsiniz. Jetgenç kampanyalarından faydalanabilmek için 13 ile 26 yaş arasında olmanız yeterlidir. Jetgençli olmanız halinde satın alacağınız her bilette vergi indiriminden faydalanacaksınız. Ayrıca her 10 uçuşa 1 adet ödül uçuşu, her 20 uçuşa ise 2 adet ödül uçuşu kazanarak ücretsiz seyahat edebileceksiniz. Yapılan araştırmalara göre hafta ortasındaki uçuşlar hafta sonundaki uçuşlara göre daha ekonomik olmaktadır. Bu nedenle seyahat tarihleriniz esnek ise hafta ortası olan Çarşamba, Perşembe gibi günlerde uçak bileti almaya çalışın. Ancak hava yolu firmaları uçaklardaki doluluk oranını yakalayamazlarsa bu durumda boş kalan koltukları promosyonlu bilet olarak tekrar satışa sunabilirler. Bu noktada da AnadoluJet ile promosyonlu uçmanın bir diğer yöntemi de biletinizi geç almanız olacaktır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.