bilet4
alo uçak bileti

Uçak bileti AnadoluJet seçimleri

Uçak bileti satın alırken öncelikle dikkat edilecek hususlardan biri gerekli detayları inceleyip gidilecek yer, tarih, saat gibi noktalar gözden geçirilmelidir. Anadolu Jet uçak bileti satın alırken aktarmalı veya direkt uçuşun süresi ve aktarmalı yolculuklarda bekleme süresinin ne kadar olduğu bilinmelidir. Satın alınmış bir biletin gerekli kontrolleri yapılmalıdır. Biletin o tarih ve saatte yolculuğun gerçekleşeceği ya da gerçekleşmeyeceği teyit edilmelidir. Bu noktalar genellikle uçak bileti satın alırken dikkat edilmesi hususlar içerisinde yer almaktadır. Anadolu Jet uçuş seferinde değişiklik yaptığında yolcularını sisteme kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS aracılığıyla bilgilendirme mesajıyla ulaşmaktadır. Gerekli kontrolleri en az 3 – 4 saat öncesinden yapmak doğru olacaktır.

‘’ Uçmayan Kalmasın ‘’ hedefiyle THY’nın bir kolu olan Anadolu Jet yıllardır yolcularına kaliteli ve güvenilir uçuşlar düzenlemektedir. Miles &Smiles üyesi olan yolcular biriken miller sayesinde birçok fırsatlardan yararlanmaktadır. Ücretsiz bagaj hakkı, özel promosyonlardan faydalanma, araç kiralama, rezervasyon önceliği hakkı, aile bireylerinin biriken millerin tek hesapta toplanması gibi nitelikler kartın sağladığı fırsatlar arasında yer almaktadır. Anadolu Jet internet sitesinden online işlemler kısmından bilet alışverişi olanağı sunulmaktadır. Çağrı merkezlerinin sunmuş olduğu hizmet fırsatıyla da işlemler gerçekleştirilebilmektedir. İnternet sitesinin mail adresine üye olunarak kampanyalardan ya da indirimlerden bilgi almak mümkündür.

Online işlemler üzerinden bilet satışı gerçekleştiğinde firmanın güvenilirliği kontrol edilmelidir. Satın alınan uçak biletinin şartları incelenmelidir. Uygun fiyatlı bilet satın almak için yolculuk gününden önce işlem gerçekleştirilmelidir. Kredi kartı ile ödeme sırasında SSL ile güvenilirliği sertifikalanmış firmaları tercih edilmelidir. Online check-in yaptırarak zamandan kazanılabilir. Uçuş seferi sırasında gerekli belgelere sahip olmak da önemli hususlardan biridir. Bu önemli hususların gereği ise güvenlik kontrollerini oluşturmaktadır. Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da pasaport yerine geçen belgeler, evlilik cüzdanı, doğumdan bir ay sonrasına kadar doğum belgesi, dış hat uçuşlarında ayrıca istenilen vize yada pasaport bu belgeler yolcuların herhangi bir güvenlik problemi olmaması açısından yanında bulundurması gereken belgeler kısmında yer almaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.