bilet4
alo uçak bileti

Turkcell İşteKazan Kullanıcılara THY Kampanyası

THY Türkiye için en önemli havayolu firması olarak gösterilen ve dünya çapında başarı sıralamasında ilk ona girmeyi başarmış seçkin bir firma olarak bilinmektedir. Türk Hava Yolları’nın bir markası olan Anadolujet de son dönemde düzenlediği THY kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Turkcell kullanıcılarına İşteKazan kapsamında olanlar için farklı alternatifler sunulan kampanyalar gündemde yer alıyor. Özel düzenlenen kampanyada Turkcell İşteKazan müşterileri; 08 Şubat ile 23 Mayıs 2018 tarihleri arasında havayolu firmasını resmi web sitesinden ya da AnadoluJet mobil uygulamasını kullanarak satın alacakları uçuş biletlerinde toplamda %15 indirim elde edebilecek. Fırsatı kaçırmadan yakalamak isteyen tüm yolcular gidiş-dönüş biletlerini hemen alabilirler.

Kampanyanın belirlenen koşullarına göre 8 Şubat-23 Mayıs tarihleri arsında gerçekleşecek olan biletleme işlemlerinin uçuş tarihleri 23 Şubat-07 Haziran 2018 olarak belirlendi. Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların uçuş planlarını yapmalarının ardından web sitesi aracılığı ile alınan biletlerde kampanya kodu alanına Turkcell İşteKazan ile iletilen indirim kodunu girmeleri gerekiyor. Sonrasındaki adımda ise uygula butonuna basmak yeterli oluyor. Bu uygulama sonuçlandığında indirim tutarı da ekrana yansıtılacaktır. Yanı sıra mobil uygulama aracılığı ile biletlerini satın almış kişiler kredi kartı ödeme sayfasına girerek “Promosyon kodum var” butonuna tıklayarak iletilmiş olan indirim kodunu girebiliyor. Sonrasında ise “Kodu Onayla” butonuna basılması ile kampanyalardan yararlanmak mümkün oluyor.

Kampanya koşullarına bakıldığında; belirlenen tarihten en geç 15 gün öncesine kadar biletleme işlemlerinin yapılması gerekiyor. 08 Şubat-23 Mayıs 2018 biletleme tarihli ve 23 Şubat-07 Haziran 2018 uçuş tarihli biletlerde kampanya dahilinde %15 indirim uygulanıyor. Turkcell İşteKazan üyesi olan kişiler elde etmiş oldukları promosyon kodunu kampanya için kullanabiliyor. Kampanya aktarmalı uçuşlar dışında tüm uçuşlar için geçerli oluyor. İndirim 39,99 TL ile 59,99 TL arasındaki indirimli bilet uçuşları için geçerli olmuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcular biletlerini Anadolujet mobil uygulamasından ye da resmi internet sitesinden almalıdırlar. Kampanya kapsamında alınmış olan biletlerde orijinal biletleme kuralları geçerli olmaktadır. Tüm değişiklik haklarının saklı tutulması AnadoluJet firmasına aittir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.