bilet4
alo uçak bileti

THY Bitlis uçak ucuz bileti bul

Doğu Anadolu Bölgesi şehirleri arasında yer alan Bitlis için ucuz ve ekonomik fiyatlı uçak bileti bul uygulamalarına ulaşmak istiyorsanız sizin açınızdan en doğru olan ilk adres tabi ki THY ve size sunabilecekleri olsun. Böylelikle Bitlis için ne fazladan yol derdi çekersiniz ne de ucuz olmayan rakamlara sahip uçak biletleri aldığınız için üzülürsünüz.

Hadi bu yaz dinleneceğiniz bir tatil planı yapın ve birkaç günlüğüne Bitlis’e kaçın. Burada sizi yoracak aktiviteler de yok, başınızı döndürecek rengarenk cümbüşler de. Tam anlamıyla kafa dinleyecek ve rahatlayacaksınız. Tabi ki o arada da birkaç tarihi yeri de gezebileceksiniz. Örneğin, Ulu Cami’ye, Bitlis Kalesi’ne ve Narlıdere ile Ahlat Müzesi’ne gidebilirsiniz. Bu sayede çok daha İslami bir şehir gezisi planı da oluşturmuş olursunuz.

Bitlis öyle her şehre benzemez. Ancak farkını sadece gittiğinizde görebilirsiniz. İlk bakışta soğuk bulacağınız bu şehrin içine girdikçe, aslında ne kadar şahsına münhasır bir yer olduğunu anlayabilirsiniz. Bu da Bitlis’i diğer birçok lokasyondan ayıran en önemli özelliğidir.

Öte yandan Bitlis gerçek bir kilim ve el dokuma halı şehridir. Eğer bu tür objelerden hoşlanıyorsanız sokaklarda bol bol dolaşın ve yerli halkın el emeği göz nuru hazırladığı parçalara bir de yakından bakın. Bu arada orada yaşayan insanların büyük bir kısmının da bu iş ile hayatlarını idame ettirdiklerini de hatırlayın.

Bir de oraya gitmeden önce Van Gölü hakkında biraz bilgi edinmeye çalışın. Orada gerçeğini de gördüğünüzde sizin için çok daha anlamlı bir tablo ortaya çıkacaktır. Ancak önce küçük küçük bilgileriniz olsun. Örnek vermek gerekirse Nemrut Dağı’nın patladığını ve Van Gölü’nün de bu şekilde oluştuğunu anlatan rivayetleri okuyabilirsiniz. Bu şekilde göl kenarına yaklaştığınızda orası artık “sadece bir göl” olmaktan çıkar. Bu arada tatilinizi denk getirebiliyorsanız Hıdrellez, Ahlat Kültür Haftası ve Adilcevaz Ceviz Festivali’ne denk getirin. Böylece bölgede aktif bir gece hayatı olmadığı için en azından eğlence şekillerine dair bilgi edinmiş olursunuz. Bir diğer açıdan normalde erken saatlerde sessizliğe bürünen bir şehirde siz birkaç saat de olsa eğlenebilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.