bilet4
alo uçak bileti

THY Antalya ucuz uçak biletleri bul

Yaz geldi çattı ve birçoğumuz hem tatil hem de dinlenme amaçlı olarak Antalya gibi denize sıfır şehirler için THY firması üzerinden edinebileceğimiz en ucuz ve en ekonomik uçak bileti bularak bu şehre seyahat etmek için farklı platformlardan uçak bileti bul uygulamalarına ulaşmaya çalışıyoruz. Peki en ucuz uçak biletlerinin yine sadakat programları vasıtası ile sağlandığını biliyor muyuz?
Antalya deniz, kum ve güneşin en yoğun şekilde yaşandığı şehirlerden biridir ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırladığı bilinmektedir. Gerek evrensel anlamdaki ünü gerekse sezon boyunca ful çeken otelleri ve eğlence merkezleri ile tanıdığımız bu şehrin bir diğer yüzünü hiç merak ettiniz mi? Mesela Arykanda Ören Yeri’ni? Önemli bir antik kent olan Arykanda Ören Yeri için bir gününüzü ayırabilir ve orada oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gökbük Kanyonu da sizler için farklı bir tercih olabilir. Gökbük Köyü sınırları içerisinde bulunan bu kanyonda yabani hayvanlar ve endemik bitki türleri bir arada yaşamaktadır. Ayrıca ilk fırsatta Oymapınar Gölü’nü de ziyaret edebilirsiniz. Buraya gitmek için ise illa ki tatil turlarına katılmanıza gerek yok. Daha küçük çaplı tekne turları ile çevrede bulunan dağ ve ormanları görmeniz de mümkündür.
Adını duyduğunuza eminiz ancak yine de Manavgat Şelalesi’ni de görmenizde fayda var. En azından oraya giderseniz hem tatil amacınızdan şaşmamış olur hem de şehrin gürültüsünden uzak birkaç saat geçirebilirsiniz. Adrasan Koyu, Köprülü Kanyonu, Göynük Kanyonu, Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı ve Düden Şelalesi de size aynı tadı sunabilir. Fakat biraz daha değişik bir yer arıyorsanız Rhodiapolis Antik Kenti’ni de ziyaret edebilirsiniz. Rodosluların kurduğu ilk şehir olarak bilinen bu antik kent Sarıcasu Köyü yakınlarında bulunmaktadır. Buradan çıkışta da Side Antik Tiyatrosu’nu ziyaret edebilirsiniz. Cavea, scene ve oskestra gibi üç bölümden oluşmakta ve kemerli mekanlar üzerine kurulu olması açısından diğer birçok tiyatrodan ayrılmaktadır. Ve tabi ki Minicity… Kuruluş tarihi çok da eski olmayan bu yapılanma ziyaretçilere binlerce yıllık Anadolu tarihini anlatma konusunda oldukça başarılıdır. İçeride 1/25 oranında küçültülmüş birçok esere rastlamak mümkündür.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.