bilet4
alo uçak bileti

Tek direk uçuş KKTC olarak gözükmekte

AnadoluJet dış hat seferleri uçak biletleri temin edebilmeniz şu an için mümkün gözükmemektedir, sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne uçuşlar düzenlenmektedir, o da bizim için pek dış hat sayılmamaktadır. “Uçmayan kalmasın” sloganı ile faaliyete geçen AnadoluJet hava yolu firması 2008 yılında Türk Hava Yolları’nın alt kuruluş firması olarak sefer düzenlemeye başlamıştır. Anılan hava yolu firmasının temel amacı ekonomik anlamda her kesimden insana ulaşarak herkesin çok makul fiyatlarla uçmasını sağlamak olmuştur. Nitekim şirket günümüzde faal olan diğer hava yolu firmasına nazaran çok daha düşük ücretlerle yolcu taşımacılığı yapmaktadır ve bu yüzden hatırı sayılır bir yolcu kitlesi edinmiştir.

Anadolu jet dış hat uçak seferleri şu an her ne kadar Kıbrıs faal olmasa da sadece 5 uçakla taşımacılığa başlayan Anadolu jet şu an 30 uçağa ve birbirinden farklı 45 rotaya sahiptir. Özellikle son zamanlarda gerçekleştirdiği promosyonlu uçuşlar ile popülaritesini iyiden iyiye arttıran AnadoluJet de neden dış hat uçuş seferleri düzenlenmiyor sorusunun cevabı firmanın isminde saklıdır. Sadece Anadolu’nun her yerine ulaşımı hedef alan ve bunu da hakkıyla gerçekleştiren firmanın şu an için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne sefer düzenlediği görülmektedir. Hava yolu firması tarafından Kıbrıs’a düzenlenen seferler de en az Anadolu’ya düzenlenen seferler kadar ekonomiktir.

AnadoluJet ile Kıbrıs Lefkoşa’ya uçmak isterseniz ve biletinizi acilen almanızı gerektirecek bir durum ile karşı karşıya iseniz ekonomi sınıfından gidiş dönüş aktarmasız bir uçuş için ödemeniz gereken miktar yaklaşık olarak 315 Türk Lirası olacaktır. AnadoluJet tarafından düzenlenen çoğu uçuş promosyonlu uçuş niteliği taşıdığından satın aldığınız biletlerin iadesi mümkün olmasa da biletlerinizi açığa aldırarak daha sonra dilediğiniz bir uçuş ile değiştirebilmeniz mümkün. Anadolu jet erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak bir Kıbrıs seyahati planladıysanız bu durumda gidiş dönüş aktarmasız bir uçuş için ödemeniz gereken miktar yaklaşık olarak 200-230 Türk Lirası civarında olacaktır. Ancak bu uygun fiyatlar aktarmasız uçuşlar için geçerli olduğundan aktarmalı bir uçuş için yaklaşık olarak 100-150 Türk Lirası daha ödemek durumunda kalabileceksiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.