bilet4
alo uçak bileti

Tatilinizi hafta sonu mutlu geçirin

Hafta sonu tatile ya da başka bir yerlere gitmek isteyenler için kampanyalı uçak biletleri alabilecekleri çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekleri kendi durumlarına göre değerlendiren yolcular, seçimlerini de şartlarına göre yapmaktadır. Hafta sonu kampanya yapan havayolu şirketlerinden bilet alabilmek için acele etmek gerekmektedir. Çünkü kampanyalı bilet sayısı her uçakta belli sayıdaki koltuk için yapılmaktadır. Eğer yeterince hızlı olunmaz ise kampanyalı biletler kısa sürede tükenecek ve böylece fırsattan yararlanma fırsatı kalmayacaktır. Hemen her firma bu kampanyaları düzenlemekte olup internet sitelerinden takip etmek gerekmektedir. Bu kampanyalar sayesinde uçak biletleri çok uygun fiyatlara alınabilmektedir.

Kampanyalı uçak bileti satışı yapan firmaların arasında Pegasus’ta bulunmakta olup kampanyanın detaylarını kendi internet sitesinden paylaşmıştır. Pegasus, kendi uygulaması üzerinden masterpass ile alınan uçak biletlerinde %40 indirim yapmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için öncelikle Google Play ya da Appstore’danPegasus’un uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uçak bileti alınacağı zaman havayolu şirketinin uygulaması ile alınması ve ödeme işleminde de masterpass seçeneğinin kullanılması gerekmektedir. Kampanya ile daha ayrıntılı bilgi almak için havayolu şirketinin internet sitesi ziyaret edilebilir. Pegasus gibi farklı firmalarda kampanyalar düzenlemektedir. Fakat hepsindeki ortak nokta kampanyanın belli sayıdaki koltukla sınırlı olmasıdır. Bundan dolayı kampanya fırsatının kaçırılmaması için acele etmekte fayda vardır.

Havayolu şirketleri haricinde bazı internet siteleri de kampanyalar düzenlemekte ve uçak biletlerinin satışını çok daha uygun fiyatlara yapmaktadır. Uçak bileti satışı yapan çok sayıda internet sitesi bulunmakta ve bunlardan bilinenlerinin tercih edilmesi güvenlik açısından son derece önemlidir. Kampanyalar kapsamında alınan promosyonlu biletler hakkında bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Promosyonlu bilet alan yolcuların biletlerinde değişiklik, iade ve iptal yapılmamakta olup alınan tarihte mutlaka kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde bilet boşa gitmektedir. Bundan dolayı insanların yolculuk tarihine net olarak karar vermesi ve ondan sonra kampanyalardan yararlanarak bilet alması gerekmektedir. Yoksa yukarıda belirtilen olumsuz durumun yaşanma ihtimali bulunmaktadır. Kampanyalardan yararlanmak için havayolu şirketlerinin yakından takip edilmesi de çok önemlidir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.