bilet4
alo uçak bileti

Sıkça tercih edilen AnadoluJet fırsatları

En ekonomik ve konforlu havayolu firmalarından biri olan AnadoluJet, gerek sunduğu fırsatlar, gerekse düzenlediği kampanyalarla bir çok yolcu tarafından sıkça tercih edilmektedir. Anadolu Jet’in uçuş öncesi sunduğu bir çok hizmet bulunmaktadır. Yolcularına havaalanına gelmeden internet üzerinden yapılabilecek ücretsiz check-in yapma imkanını sunmaktadır. Aynı zamanda havaalanına kolaylıkla ulaşım sağlanması için, bulunulan yerdeki servis ve otobüs olanaklarını da internet üzerinden paylaşmaktadır. Ayrıca, uçuş öncesinde yolculara CIP yolcu salonlarında rahat ve keyifli bir bekleme ortamı sunmaktadır. Uçuş esnasında sunulan hizmetlerden biri koltuk seçimidir ve bu hizmet ücretli olup seçilen yere göre 15 ila 22 TL arasında değişmektedir.

Acil çıkış sıraları 22 TL olurken, pencere ve koridor kenarları 20 TL, standart seçim ise 15 TL olmaktadır. Bagaj hakkı, 10 kg olmak üzere ücretsiz sağlanmaktadır. Anadolu Jet, uçuş esnasında, içecek olarak su, çay ve kahve; yiyecek olarak kek veya sandviç ikramını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, tüm yolcularına tıbbi yardımdan rötarlı uçuşlara, bilet iptalinden bagaj kaybına veya herhangi bir beklenmedik duruma karşı seyahat sigortası hizmeti sunmaktadır. Gençlere özel, 13 – 25 arası yaşta olan tüm gençlerin yararlanabileceği Jetgenç kampanyası da bulunmaktadır. İnternet üzerinden üye olunarak Jetgenç imkanlarından faydalanabilinmektedir. Böylelikle, yüzde yirmi indirimli uçuş imkanı sağlanmaktadır.

Anadolu Jet ayrıca, uçuş sonrasında araç kiralama hizmeti sunmaktadır. 85 ülkede 9600 lokasyonda bu imkandan faydanabilen yolcular bu sayede, havadaki konforunu karada da sağlayabilmektedir. İnternet üzerinden online başvuru yaparak erken rezervasyon avantajlarından da yararlanabilmek mümkündür. Anneler günü, kadınlar günü, sevgililer günü gibi özel günlerde olduğu gibi, 23 Nisan, 19 Mayıs, Kurban Bayramı gibi resmi ve dini bayramlara da özel kampanyalar düzenlemektedir. Bu tür özel ve tatil günlerinde yüzde elliye varan indirim fırsatı sağlayan Anadolu Jet, mevsimsel dönemlerde de kampanyalı bilet satışı sunmaktadır. Bunun yanı sıra çift yönlü gidiş – dönüş bileti alanlar için de kaçırılmaz fırsatlar yaratarak ekonomik uygunluğunu daima korumaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.