bilet4
alo uçak bileti

Şehirler arası THY uçak biletleri

Yurt içi seferlerde THY biletleri nereden alınır sorusunun pek çok cevabı bulunmaktadır, bilindiği üzere Türk Hava Yolları da dahil olmak üzere ülkemizde faaliyet gösteren tüm hava yolu şirketlerinin resmi web adresi bulunmaktadır. Siz de Türk Hava Yollarından yurt içi bir sefer için uçak bileti almayı planlıyor iseniz ilk seçeneğiniz hava yolu firmasının resmi web adresini ziyaret etmek olabilir. Türk Hava Yollarının resmi web adresinde gidiş ve dönüş tarihiniz ile seyahat etmek istediğiniz tarih aralığının bilgilerini girerek kendinize saat bakımından en uygun olan uçuşu seçerek uçuş planınızı yapabilirsiniz. Hatta erken davranmanız halinde sınırlı sayıda koltuk için satışa sunulan promosyonlu biletlerden de yararlanabilmeniz mümkündür.

Yine bilindiği üzere her hava yolu firması gibi Türk Hava Yolları da online uçak bileti satış sitelerine belirli sayıda uçak bileti göndermektedir. Anılan online uçak bileti satış sitelerini ziyaret ederek uçuş rotanızı yazıp hangi tarihler arasında uçmak istediğinizi de belirterek kendinize en uygun uçuş planını yapabilirsiniz. Türk Hava yolları kendi web sitesinde promosyonlu biletler satışa sunduğu gibi online uçak bileti satış sitelerine de promosyonlu biletler göndermektedir satışa sunulmak üzere. Bu nedenle özellikle birden fazla pek çok sitedeki bilet fiyatlarını karşılaştıran örneğin “skyscanner” adlı uygulama gibi uygulamalardan yararlanır iseniz; hangi online satış sitesinde yolculuğunuz için daha ekonomik biletler olduğunu görebilirsiniz.

Tüm bu anlatılanların dışında en kolay şekilde Türk Hava Yollarından yurt içi bilet alma seçeneği şirketin mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmekten geçmektedir. Türk Hava Yollarının mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdiğiniz zaman gidiş dönüş rotanızı ve seyahat etmek istediğiniz tarih aralığının bilgilerini girmeniz halinde karşınıza pek çok opsiyon çıkmaktadır. Karşınıza çıkacak bu uçuş ağı opsiyonlarından size saat bakımından en uygun olanı seçerek rahatlıkla yurt içi uçak biletinizi almanız mümkündür. Bahsi geçen yurt içi Türk Hava Yolları uçak bileti alma yöntemlerinden en uygun olanı bizce uçak biletlerini karşılaştıran bir tarayıcıdan sorgulatmaktır, zira anılan tarayıcılar neredeyse tüm online uçak bileti satış sitelerini karşılaştırarak en ekonomik olanını size göstermektedirler.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.