bilet4
alo uçak bileti

Pegasus uçtuğu dünyadaki şehirler

Türkiye’nin gelişen havayolu şirketleri arasında bulunan Pegasus ülke içerisinde ve dışarısında birçok kente seferler düzenlemektedir. Örneğin İzmir ile Ankara, Mardin, Antalya, Muş, Batman kentleri arasında seferler bulunmaktadır. Ankara’dan Muğla, Adıyaman, Tekirdağ, İstanbul, Elazığ şehirlerine ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan yurtiçine düzenlenen Pegasus seferleri arasında Elazığ, Diyarbakır, Antalya, Antakya, Muğla bulunmaktadır. İstanbul yurtdışı destinasyonu olarak ise Zürih, Tel Aviv, Samara, Paris, Krasnodar uçuşları bulunmaktadır. Pegasus ile İspanya Barselona’dan yolan çıkan müşteriler Bişkek, Kuveyt, İstanbul, Tahran, Doha gibi rotalara gidebilmektedir. Dubai kalkışlı seferler ise Tiran, Oslo, Lyon, Frankfurt, Cenevre noktalarına düzenlenmektedir. Frankfurt kentinden havalanan Pegasus uçakları ise Hurgada, Tiflis, Kuveyt, Beyrut, Tahran noktalarına gitmektedir.

Kuveyt’ten ise Madrid, Bükreş,Stuttgart, Berlin, Stockholm uçuşları bulunmaktadır. Oslo Havalimanından Pegasus Havayolları Şirketi aracılığıyla Tahran, Beyrut, Dubai ve Tel Aviv’e uçmak mümkündür. Stockholm kalkışlı olarak ise Hurgada, Bağdat, Kuveyt, Tahran, Tel Aviv destinasyonları bulunmaktadır. Pegasus Viyana üzerinden ise Beyrut, Kuveyt, Bişkek, Doha, Tel Aviv kentlerine seferler düzenlenmektedir. Şarm El Şeyh kentinden Hamburg, Frankfurt, Münih, Londra, Moskova rotalarına Pegasus uçuşları bulunmaktadır. Paris kalkışlı uçaklar ise Bişkek, Kuveyt, Doha, Tahran, Dubai seferlerini düzenlemektedir. Madrid üzerinden Beyrut, Kuveyt, Kharkiv, Tiflis, Dubai rotalarına gidebilmek mümkündür. Pegasus Tahran kalkışlı olarak ise Bükreş, Stuttgart, Münih, Kopenhag, Londraseferleri bulunmaktadır.Tiran çıkışlı seferler ile Amsterdam, Dubai, Tel Aviv ve Doha kentlerine ulaşmak mümkündür.

Pegasus ile Tiflis’ten havalanan uçaklar ise Marsilya, Kopenhag, Londra, Münih, Berlin gibi rotalara ulaşım imkanı sunarken eğer Tel Aviv’den Pegasus uçağına binilirse Madrid, Oslo, Paris, Stuttgart ve Bişkek kentlerine gidilebilmektedir. Almanya Stuttgart kentinde yer alan müşteriler Pegasus ayrıcalığını ve keyfini yaşayarak Hurgada, Dubai, Bişkek ve Tahran kentlerine seyahat edebilirler. Almanya’nın bir diğer kenti Berlin üzerinden de Beyrut, Kuveyt, Dubai, Tahran ve Kharkive uçuş gerçekleştirmek mümkündür. Beyrut kalkışlı Pegasusdestinasyonları arasında ise Barselona, Basel, Hamburg, Kopenhag ve Oslo kentleri yer almaktadır. Bişkek üzerinden ise Viyana, Paris, Münih, Barselona ve Stuttgart uçuşları bulunmaktadır. Budapeşte kalkışlı seferler ise Bağdat, Doha ve Kuveyt kentlerine düzenlenmektedir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.