bilet4
alo uçak bileti

Pegasus Uçak Bileti alımları

Uçak biletini internet üzerinden satın almak için başta firmanın kurumsal web sitesi olmak üzere birçok alternatif bulunmaktadır, kurumsal web sitesi olan flypgs.com üzerinden bilet işlemleri kısmına giriş yapıldığı zaman uçuş aranabilir. Burada alınacak bilete dair bilgiler girilir. Uçuşun gidiş-dönüş mü yoksa tek yön mü olacağı belirtilir, kalkış yeri ve varış yeri yazıldıktan sonra seyahat zamanı bilgisi girilir. Yolcu sayısı da girildikten sonra varsa yardım ihtiyacı olan kişiler ve çocuk sayısı belirtilir ve gerekli aramaları yapmak için uçuş ara kısmı tıklanır. Burada çıkan sayfa aracılığıyla sefer kalkış saatleri, seferin aktarmalı mı yoksa direkt sefer mi olduğuna dair bilgiler, aktarmalı sefer ise aktarma noktaları ve burada beklenmesi muhtemel süreler detaylı olarak belirtilir.

Promosyon, ekonomi ve business sınıfı seferler için fiyat farkı görebilmek mümkün olup tahmini varış zamanı ile ilgili de bilgi edinilebilmektedir. Pegasus şirketinin düzenliği uçuş paketleri kapsamında süper eko paketinde 8 kg el bagajı hakkı tanınmakta iken, eko pakette ise 8 kg el bagajı ve 20 kg bagaj hakları tanınmaktadır. Avantajlı pakette ise sandviç hizmeti pakete dahil olup, koltuk seçimi ekstra diz mesafesi hariç olarak yapılabilmekte ve bagaj hakkı da 30 kg’a kadar çıkabilmektedir. Business Flex paketinde ise seyahat zamanını ücretsiz olarak değiştirebilmek mümkün hale gelmiş olup, el bagajı hakkı 12 kg’a çıkmakta ve koltuk seçerken ekstra diz mesafesi de kampanyaya dahil olmaktadır. Seçilen paketlere, seyahat saatlerine ve mevsimlerine göre bilet fiyatları da artış göstermektedir.

Flygps.com aracılığıyla, araç kiralama ve otel rezervasyonu hizmetleri de sağlanmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen müşteriler araç teslim yeri ve teslim tarihi bilgilerini girmek suretiyle araç kiralama fiyatlarını ve araca dair bilgileri öğrenebilmektedir. Limitsiz kilometre sınırı ile dolu depo teslim ve alımı şeklinde çeşitli marka ve modelde araç kiralayabilmek mümkündür. Booking.com bağlantısıyla da kalınmak istenen şehirle ilgili otel bilgilerine ve rezervasyon fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Pegasus kurumsal sitesi haricinde turna.com, ucuzabilet.com, obilet.com, enuygun.com gibi siteler aracılığıyla da uçak bileti rezervasyonu sağlamak mümkündür. Ayrıca bu siteler aracılığıyla kampanya takibi, promosyon seferlerine dair bilgi edinebilme, cazip fiyatlar ile ayrıcalıklı uçuş keyfi için rezervasyon yapma imkanları da sağlanmaktadır

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.