bilet4
alo uçak bileti

Pegasus Pluslular Araç Kiralarken 25 TL Hediye

Pegesus ile seyahat etmenin bir ayrıcalık olduğunu düşünen herkes yalnızca cep telefonları ile Pegasus Plus üyesi olabiliyor ve uçuşları sonrasında kazandıkları Uçuş Puanları ile de tekrar uçabiliyorlar. Pegasus Pluslular için farklı kampanyalar düzenleyen firma dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Araç kiralarken kazandırdığı 25 TL hediye puanla daha ekonomik ulaşım hizmetlerinden faydalanmak mümkün oluyor. Hesabı oldukça kolay olan UçuşPuanları kazanmak için Pegasus ve iş ortakları ile yapılacak olan tüm harcamalardan sonra puan kazanmak kolaylaşıyor.
Son kampanya detaylarına göz atıldığında Pegasus Plus, Budget ve Avis işbirliği ile gerçekleştirildiği görülüyor. Her araç kiralayan üyenin ekstra 25 TL UçuşPuan kazanması mümkün oluyor.

Kampanya detaylarına bakıldığında ise; 7 Şubat-31 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştiği görülüyor. Araçlarını hemen kiralayan yolcular ulaşımlarını sorunsuz biçimde gerçekleştirmelerinin yanında ilave olarak 25 TL değerinde puanda kazanabiliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Pegasus Plus üyeliği zorunludur. Bunun için ücretsiz üyelik işlemlerinizden sonra araç kiralama işlemleri için Budget ya da Avis firmaları ile görüşme yapılabiliyor. Rezervasyon işlemleri sırasında Pegasus Plus üyelik numarası girilir ve bu numara cep numarasıdır.

Sunulan bu imkanlardan yaylanmak isteyen yolcular kampanyanın resmi iş ortağı CarTrawler’ın sitesinden yapılacak olan Budget ve Avis kiralamalarından faydalanabiliyor. Kiralama gerçekleştiren Pegasus Plus üyeleri için %30 indirim uygulanacağı belirtiliyor. Ofislerde yapılan indirimlerden yararlanmak isteyen kişilerin puan kazanmaları için Pegasus üyelik numarasını bildirmeleri gerekiyor. Araçların kiralanma süreçlerinde Budget ve Avis’in genel kiralama koşulları söz konusu olmaktadır. Firmalar değişiklikleri yapma haklarını saklı tutarlar ve her türlü bilgi için ilgili firmalarla iletişime geçilmesi mümkündür. Acil durumlar için 444 0 996 numaralarından Avis&Budget destek hattından yardım alınabiliyor. Araçların kiralama koşulları ve daha farklı sorular için 444 9 623 numaralı müşteri deneyimi hattından bilgi alınması mümkündür. Kampanyaya dahil olan yolcular kiralama işlemini gerçekleştirdiklerinde Uçuş Puanları anında yüklenmektedir. Haftalık olarak yüklenen puanları farklı uçuşlarda, bilet alımı sırasında kullanmak mümkün olurken tüm haklar 2 yıl saklı tutulmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.