bilet4
alo uçak bileti

Pegasus Plus uygulaması avantajları

Bilet avantajlarından yararlanmak için öncelikle pegasus havayollarına üye olmak gereklidir, plus üyeliği yapıldığında kampanyalar güncel olarak bildirilmektedir. Plus üyeliğinde mobil uygulamanın kullanılması da tavsiye edilir. Güncel plus üyeliğinin avantajlarından bazıları şunlardır:

• Pegasusplus üyelerine Masterpass ile % 40 indirim kampanyası: Pegasus mobil uygulaması kullanarak biletinizi mastercardmasterpass özellikli kredi kartınız ile aldığınızda 7 şubat 2018 – 7 haziran 2018 tarihleri arasındaki uçuşlarda % 40 indirimden yararlanabilirsiniz. Bilet satın alma aralığı 21-23 aralık 2018 dir.
• Pegasusplus üyeleri yıl sonuna kadar araç kiralama işlemlerini üç günden az olmamak kaydı ile Budget tan yaptıklarında 50 TL değerinde uçuş puan kazanıyor.
• Pegasusplus üyeleri ING bankası pegasus kredi kartları ile harcama yaptıklarında bedava bilet kazanma şansına sahip olmaktadırlar.

Pagasus bilet avantajları sadece bunlarla sınırlı değildir. Seyahatlerinizde pegasus biletleri kullanmak ile uygun fiyatlı uçuşları yakalayabilirsiniz. Özellikle seyahatinizden iki ay erken bilet alımlarında % 40 ila % 50 arasında ucuz bilet yakalama şansınız çok yüksektir. Yurt içi uçuşlarda daha çok uygulanan ucuz bilet kampanyaları zaman zaman yurt dışı uçuşları içinde uygulanmaktadır. Pegasus ile her uçuşunuzda kullandığınız kredi kartına göre değişiklik gösterse de mil puan kazanmaktasınız. Biriken mil puanlarınızı daha sonraki uçuşlarınızda para yerine kullanabilir veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Pegasus biletlerinin sağladığı diğer avantajlardan bazıları şunlardır: online check in ile seyahat edeceğiniz koltuk seçimini kendiniz yapabilirsiniz. Klasik tabirle pencere kenarını kendiniz alabilirsiniz. Seyahatiniz için sizin seçeceğiniz yemek siparişinizi önceden verebilirsiniz, böylece size özel yemek sunumu yapılacaktır. Size ayrılan bagaj miktarı yeterli değilse küçük bir fark ödeyerek ekstra bagaj hakkı satın almanız farklı bir avantajdır. Havaalanına özel aracınız ile gelmek istediğinizde yine pegasus bilet avantajları devrede, en uygun fiyata otopark hizmetini pegasus sağlamaktadır. Ayrıca seyahat varış noktasında araç kiralama, otel rezervasyonu v.b işlemler pegasus avantajları ile çok kolaydır. Pegasus ile iyi uçuşlar.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.