bilet4
alo uçak bileti

Pegasus Plus Budget ve Avis iş birliği

Havayolu firmaları arasında seçkin bir yeri bulunan Pegasus Avis işbirliği kampanyası ile Plus Budget & Avis platformlarının sunmuş olduğu avantajları yolcularına sunmaktadır. Uçaklarla yolculuk etmek durumunda olan insanlardan Pegasusu Plus üyeleri farklı kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalarken bunlardan bazıları farklı kurumlarla iş birliği şeklindedir. Araç kiralama şirketlerinden Budget ve Avis ile yapılan anlaşmalar firmaların ortak kampanyası şekline dönüşmüştür ve insanlar bu sayede hem araç kiralama hem de uçak yolculuklarında farklı avantajlar elde etmektedir. Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden ikisinde yapılacak işlemler sayesinde Pegasus Plus üyeleri 25 TL’lik uçuş puanı kazanma fırsatı yakalıyor ve söz konusu fırsat sayesinde çok önemli bir maddi avantaj elde ediyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcıların araç kiralama işlemlerinin mutlaka 2018 yılı içerisinde yapmış olması gerekiyor.

İş birliği kampanyası ile büyük bir fırsat yakalayan insanlar Avis ve Budget firmalarından araç kiralama hizmeti alırlarsa %30 indirimli olarak ücret ödemek durumundadır. Söz konusu durum insanların ciddi bir maddi tasarruf yaşamasına neden olurken fırsatlardan bir diğeri de 25 TL’lik uçuş puanıdır. Fakat bunlardan yararlanmak isteyen insanların mutlak suretle Pegasus Plus üyesi olması gerekiyor. Aksi durumda söz konusu kampanyalardan yararlanma fırsatı yoktur. Buna üye olmak isteyen kişiler hava yolu şirketinin resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra ilgili menüleri kullanabilir ve çok kısa bir sürede üye olabilir. Bunların dışında farklı kampanyalarında buraya üye olan kişilere sağlanması farklı bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Araç kiralama hizmeti almak isteyen insanların kurumsal olan firmaları tercih etmesi çok ciddi avantajlar yaşamalarına neden olurken hizmet kalitesinin üst seviyede olması ise farklı bir durumdur. Avis ve Budget sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın farklı ülkelerinde de faaliyet gösteren firmalar arasında yer alır ve bu özellikler çok önemlidir. Araç filolarının çok geniş olması ve istenilen modellerin rahatlıkla bulunması kullanıcıların beklentilerinin etkin olarak karşılanması adına çok önemlidir. Bütün bunların dışında kişiler yukarıda bahsedilen kampanyalar sayesinde de önemli avantajlar elde edebilir. Tüm bunlar dikkate alındığında Pegasus Plus üyelerinin araç kiralama hizmetlerinde Budget ve Avis firmalarından bir tanesini tercih etmesi çok akıllıca olacaktır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.