bilet4
alo uçak bileti

Pegasus Budget Avis İş Birliği Genişliyor

Pegasus Budget Avis İş Birliği Genişliyor

Hava yolu taşımacılığında önemli bir yere sahip olan Pegasus ile araç kiralama şirketleri olan Budget ve Avis arasında yapılan iş birliği her geçen gün biraz daha genişliyor ve insanlar bu sayede araç kiralama işlemlerini çok daha uygun fiyatlara yapma imkanı yakalıyor. Pegasus Budget Avis iş birliği genişliyor ve hem hava yolunu kullanan kişiler hem de araç kiralama hizmeti almak isteyenler çok ciddi avantajlar elde ediyor. Söz konusu kampanyanın sürekli mi yoksa süreli mi olduğu konusu ise tam olarak bilinmiyor. Fakat yapılış tarzı incelendiğinde uzun süreli olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Pegasus tarafından geliştirilen BolBol uygulamasının üyeleri farklı alanlarda kazanımlar elde ettiği gibi araç kiralama noktasında da önemli avantajlar yakalıyorlar. Avis ve Budget şirketlerinden yapılacak olan araç kiralamaları 500 BolPuan kazanılmasını sağlamaktadır. Bu puanlar biriktirilerek daha sonra kullanılabilir. Böylece üyelerin maddi anlamda ciddi tasarruf ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat bunun için kişilerin öncelikle bu sisteme üye olması gerekiyor. Sisteme üyelik esnasında cep telefonu numarasının girilmesi gerekiyor ve bu numara aynı zamanda üyelik numarası olarak kabul ediliyor. Dolayısıyla da yararlanılmak istenen kampanyalarda bu numaranın kullanılacağının unutulmaması gerekiyor.

Pegasus ile araç kiralama şirketleri arasında yapılan anlaşmadan yararlanmak isteyen kişilerin CarTrawler sitesine giriş yaparak kiralama işlemini buradan yapmaları gerekiyor. Araç kiralama yapılırken BolBol üyelerine %30’a varan indirim sağlanmaktadır. Bunun dışında kazanılan puanlar da çok ciddi bir avantaj oluşturuyor. PegasusBolBol programı ile sağlanan kolaylıklar genel itibariyle bu şekildedir.

Ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden birisi konumunda bulunan Pegasus, insanların yolculuklarına dair ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamaktadır. Kaliteli hizmeti ile dikkatleri çeken şirket dönemsel olarak yapmış olduğu kampanyalar ile insanları çok uygun fiyatlara havadan taşımaktadır. Fırsat ve kampanyaları kaçırmak istemeyen kişiler erken rezervasyon seçeneğini etkin olarak kullanmaktadır. Tüm bunlar birlikte değerlendirildiğinde ve şirketin yurtdışındaki pek çok noktaya yolcu taşıması yaptığı dikkate alındığında üstlenmiş olduğu rol çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.