bilet4
alo uçak bileti

Pegasus 29.99 Dolara Ukrayna ve Balkanlar

Ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Pegasus yakın zamanda düzenlemiş olduğu bölge kampanyası ile insanların 29 99 dolara seyahat etmesini sağlarken bu avantaj sayesinden yolcular komşumuz olan Balkanlar ve kuzeyin güzel ülkesi Ukrayna içerisindeki kentleri daha yakından görebilme fırsatı elde ediyor. Bu kampanyadan yararlanarak Ukrayna ve Balkan ülkelerini daha yakından görmek isteyen kişilerin 5 Temmuz tarihine kadar biletlerini almaları gerekirken söz konusu fırsattan yararlanmak için biletlerin mutlak suretle şirketin resmi web sitesinden alınma zorunluluğu bulunduğunun bilinmesi gerekiyor. Bu kampanya Ankara, İzmir ve Antalya için geçerli olup buradan uçağa binen yolcular bu fiyata Saraybosna, Bükreş, Üsküp, Priştine, Atina, Belgrad ve benzer kentlere bu fiyata seyahat edebiliyor.

Yukarıda detayları kısaca anlatılan fırsattan yararlanmak için yolcuların bilet tarihlerinin mutlaka 28 Ekim 2018 ile 31 Mart 2019 arasında olması ortaya konulan şartlardan bir tanesidir. Bu kampanya sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olup koltuklar tükendikten sonra kampanya otomatik olarak sonlanacaktır. Dünyanın en güzel noktalarından bir tanesi olan Balkan ülkelerine insanlar farklı nedenlerle giderken turizm ve ticaret bunlar arasında daha da öne çıkmaktadır. Özellikle yüzyıllar boyunca buradaki kentlerin Osmanlı idaresinde olması çok ciddi avantajlar sağlarken, kentlerin bazı bölümleri gezilirken insanlar kendilerini bir Anadolu kentinde gibi hissedebiliyor. Tüm bu nedenlerden dolayı da buraya olan ilgi her geçen gün artıyor. Üsküp, Priştine ve Saraybosna gibi kentlere zamanında çok büyük önem veren Osmanlı Devleti, buralara çok sayıda cami, han, hamam ve benzer yapılar inşa etmiş olup bunların bir kısmı günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Kuzey noktalarda yer alan ülkelerden bir tanesi olan Ukrayna da çok büyük ilgi görmektedir. Yakın tarihe kadar Rus idaresinde olmasına karşın, zorlu mücadelelerle bağımsızlığını kazanan bu ülkede zaman zaman halen bu durum gerginliklere sebep olabiliyor. Ukrayna kentlerinin güzelliği insanların buraya olan ilgisini arttırırken ülkemizde faaliyet gösteren tur şirketlerinin de önemli bir bölümü insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.