bilet4
alo uçak bileti

Ordu-Giresun THY Uygun Uçak Bileti

Uçak ile havayolu ulaşımı eski yıllara göre oldukça uygun fiyatlarla yapılmaktadır ki Ordu Giresun şehirlerinden Türk Hava Yolları firmasından erken alınan uçak bileti karayolu ulaşımından bile daha uyguna denk gelebilmektedir. Deniz doldurularak yapılan Ordu Giresun Havalimanı iki şehre birden hizmet verecek konumda yapılmış olup Türk Hava Yolları firması ile uçak yolculuğu yapacakların uygun bileti alabilmeleri için erken rezervasyon yapmaları şarttır. Deniz dolgusu üzerine havaalanı dünyada ilk olarak Japonya’da yapılmıştır. İkinci sırada yer alan Ordu Giresun Havalimanı Avrupa’da yapılan ilk deniz dolgusu üzerine yapılan havaalanıdır. Hem Ordu halkına hem Giresun halkına hizmet vermesi amacı ile tam iki ilin ortasına ve en güzel konuma yapılmıştır.

Türk Hava Yolları firması gün içerisinde İstanbul Atatürk Havalimanına direkt seferler düzenlemektedir. Bu direk seferler gece 04.50, öğle 12.20, akşam 18.05 saatlerinde gerçekleştirmektedir. Diğer şehirlere İstanbul veya Ankara üzerinde sefer düzenleyen THY şirketi İstanbul’a yaptığı seferler ortalama 1 saat 40 dakika sürmektedir. Ordu ve Giresun Karadeniz bölgesinde bulunan gezilecek ve görülecek harika doğal güzellikleri ve tarihi eserleri bulunan iki şehirdir. Uzak memleketlerden kentleri gezmeye ve görmeye gelmek isteyenler karayolu ile zahmetli bir yolculuk yapmaları gerekmektedir. Oysaki tatil programlarını erkenden yapanlar seyahat severler çok uygun fiyatlarla uçak bileti alabilir ve böylece tatillerin en büyük masrafı olan yol masrafından tasarruf sağlamış olurlar.

Havaalanına Türk Hava Yolları’nın dışında Anadolujet ve Pegasus havayolları da sefer düzenlemektedir. Andolujet firması gün içerisinde sabah 10.15’de ve akşam 20.50’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına, sabah 09.55 saatinde de Ankara Esenboğa Havalimanına direkt sefer yapmaktadır. Pegasus Havayolları ise sabah 09.50 ile akşam 21.15 saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanına uçmaktadır. Uygun fiyatlar ile uçmak için promosyon biletlerini sınırlı sayıda olduğundan ve çok çabuk tükendiğinden iyi takip etmek gerekir. THY bazı dönemlerde çok cüzi fiyatların söz konusu olduğu kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların biletleri de belli sayı ile sınırlıdır. Bitmeden alabilmek için havayollarının mail gruplarına üye olmak faydalı olabilir. Mail grupları kadar sosyal medya ve fiyat alarm sistemleri de işe yarayabilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.