bilet4
alo uçak bileti

Ordu Antalya Uçak Bileti Ara

Ordu ile Antalya şehirleri arası uçuşlar belirli hava yolu şirketleri tarafından düzenlenmekte olup aktarmalı veya aktarmasız şekilde uygun fiyatlı ve konforlu bir yolculuk geçirmek mümkün olurken uçuş tarihinizi belirlemenizin hemen ardından firmaların fiyatlarını karşılaştırabilir böylece ucuz ve güvenli uçak bileti ara ile size uygun seferleri bularak yolculuğunuzu garanti altına alabilirsiniz. Güvenli uçuşlar yolculuk garantisi sağlayan firmalar ile mümkün olup Ordu ilinden Antalya’ya uçak yolculuğu yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Ordu’dan Antalya’ya tatile gidecek olanların kısa bir uçak yolculuğunu tercih etmeleri daha avantajlı olacaktır.

Antalya ili tatil mekanlarının bulunduğu ve birçok yönüyle gelişmiş bir şehirdir. Tatil mekanları ve doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü olan Antalya yaz aylarında çok fazla turisti ağırlamaktadır. Hal böyle olunca konaklama ve ulaşım hizmetlerinde gelişmeler olmuşlar. Ulaşımın kolay olduğu şehirde tatil beldelerine giden otobüs ve taksiler bulunmaktadır. Konaklama imkanı oteller, kiralık evler ve pansiyonlar ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin kalabalık illerinin ilk sıralarında yer alan şehir, doğal güzellikleri ile de yerli ve turistlerin ilgisini çekmektedir. Antalya’nın en fazla ziyaret edilen yerleri arasında Kaleiçi bulunmaktadır. Kaleiçi tarihi Osmanlı evlerinin bulunduğuMuratpaşa ilçesinde yer alan bir görkemli yapıdır. Renkli, hareketli, bol restoranlı sokaklarında keyifli vakit geçirmek kaçınılmaz olmaktadır. İlçe imkanları bu tarihi yapı nedeniyle gelişmiş olup otel, pansiyon, dükkanlar, cafeler, restoranlar hizmet vermektedir.

Olympos Antik Kent ise çoğu kişinin doğa harikası olarak duyduğu bir güzelliğe sahiptir. Tanrılar Kenti olarak da bilinen Olympos eski çağlardan günümüze kadar gelen yapıtlardan. Plaj olarak kullanılan Olympos Antalya’ya gidenlerin mutlaka görmesi gereken tarih kokusu içeren bir güzellik. Çıralı ’da bulunan Yanartaş bölgeye gelenleri şaşkına çevirmektedir. Taşlar arasındaki alevler hiçbir zaman sönmemektedir. Antalya’nın önemli antik kentlerinden biri olan Side Antik Kenti ise Likyalı’lardan sonra Pers’lerin hakimiyetinin bulunduğu kent içerisinde Apollon Tapınağı, görkemli kent kapısı, tarihi tiyatrosu, müzeleri ile ilgi uyandırmaktadır. Antalya mutfağı da zengin olup Antalya piyazı, enginarlı girit kebabı, laba dolması, cive, Alanya bohçası gibi yöresel yemekleri bulunmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.