bilet4
alo uçak bileti

Neden kampanyalı uçak bileti satın almalıyım

Kampanyalı uçak bileti almak sizin bazı avantajları elde etmenizi sağlamaktadır, kampanyalı uçak bileti satın almak indirim kazanmanızı sağlayarak uçak biletlerinizde tasarruf sağlamanıza sebep olur. Kampanyalı olarak alınan uçak bileti sadece indirim kazanmanıza değil puan kazanmanıza da neden olmaktadır. Kazanılan puanlar ile bir sonraki bilet alımınızda ekstra indirim kazanabilirsiniz. Kampanyalı uçak bileti satın almak size maddi açıdan avantaj sağlayacaktır. Firmalar uçuş oranının artması ve yolcuları kara yolu, demir yolu haricide hava yoluna da özendirmek için birçok indirim ve kampanya düzenlemektedir. Siz de bu kampanyaları yakalayarak indirimli olarak uçuş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Hava yolu şirketleri yaptıkları kampanyalar arasında müşterilerine ödeme kolaylığı olması için taksit imkânı sunmaktadırlar, belirli kartlara 9 taksite kadar yapılan bir taksit imkânı sizlere ödeme kolaylığı sunar. Şimdilerde hava yolu şirketleri kendi uygulamaları üzerinden alınan uçak biletlerine %40’lara kadar indirim yapmaktadırlar. Uçak biletinizi almadan telefonunuzun market uygulaması üzerinden indireceğiniz hava yolu şirketinin uygulaması ile %40 indirim alabilir maddi açıdan tasarruf sahibi olabilirsiniz.

Uçak bileti satın alırken maliyeti çok pahalıya kaçmadan önceden rezerve edilmelidir. Mesela bazı uçak firmaları başlattığı indirimli seferler yapabilir bunları internet üzerinden takip ederek devamlı seyahat ediyorsanız alıp erteleyebilirsiniz. Dünyada kanıtlanmış olan en güvenilir ulaşım uçak seferleriyle yapılmaktadır. Uçaklarda 2 çeşit seyahat edebilmeniz için vip ve ekonomi olarak ulaşım çeşitleri vardır. Bunlardan ekonomi sınıfı uçuş fiyat bakımından çok avantajlı olabilmektedir. Uçuş yaparken öncelikle bütçem diyorsanız ekonomi uçuşları sizin için faydalı olacaktır.

Araç kiralıyorsanız bundan da uçak bileti alırken faydalanabilirsiniz. Bir hava yolu şirketinin yaptığı kampanyada 3 gün ve üzeri araç kiralayan müşterilerine 50 liraya kadar uçuş puanı hediye ediyor. Bu uçuş puanlarıyla yolculuk yapanlar indirimli olarak biletlerini alıyorlar. Bazı oteller müşterilerine 50 liraya kadar uçuş puanı hediye etmektedirler. Uçuş firmalarının kredi kartlarını kullanan müşteriler hava yolu şirketlerinden bedava uçuş şansı kazanıyorlar. Bu ve buna benzer kampanyalar size indirimli uçuş kolaylığı sağlarken bedava uçuş bileti bile hediye edebilmektedir. Avantajları kazanmak ve bu avantajlardan haberdar olmak için hava yollarının resmi internet sitelerini takip etmemiz gerekmektedir. Bu kampanyalar özellikle sürekli olarak hava yolunu kullananlar için çok cazip olmaktadır ve maddi olarak tasarruf sağlamaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.