bilet4
alo uçak bileti

Mobil Pegasus Uçak bileti seçimi

Uçak biletini Pegasus Havayolu Şirketi aracılığıyla almak isteyen müşteriler, Pegasus Mobil uygulamasını İOS, Android aracılığıyla telefonlarına indirerek rezervasyon yapabilmektedir. Bu uygulama aracılığıyla biriken uçuş puanları ile uçak bileti alınabilmektedir. Biriken uçuş puanları ise Pegasus Plus Hesabım menüsünde görülebilmektedir. Teknolojik yatırım sonucu geliştirilen mobil uygulama sayesinde yepyeni bir ekran sunulmakta ve bilet rezervasyon işlemleri çok daha kolay bir şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır. Mobil uygulama ile alınacak biletlerde güvenlik yönünden 3D Secure koruması bulunmakta olup müşteri bilgilerinin gizliliği açısından son derece hassas davranılmaktadır. Bu uygulama ile hem yurtiçi hem yurtdışı seferlerinde, aktarmalı ve direkt uçuşlar için bilet rezervasyonu yapabilmek mümkündür.

Geliştirilen uygulama ile birlikte çok kısa sürede rezervasyon yapılabilmekte ve bagaj hakkını kullanmak istemeyen yolcular mobil biniş kartını akıllı telefonuna kaydetmek suretiyle doğrudan uçağa geçiş yapabilmektedir. Mobil uygulamaya giriş yapıldığında alınacak biletin gidiş- dönüş ya da tek yönlü bilet olacağına dair ikon tıklanır. Daha sonra kalkış yeri havalimanı ve varılmak istenen noktadaki havalimanı bilgisi girilir. Seyahat tarihi ilgili sekmeden seçildikten sonra uçuş arama sekmesinden seçilen tarihteki sefer saatleri bilgisine ulaşmak mümkündür. Ayrıca burada seferin varış saati, aktarmalı ya da direkt uçuş bilgisi, aktarmalı uçuşlar için uğranacak aktarma noktaları ve buralarda geçirilecek tahmini bekleme süresi bilgileri görülebilmektedir. Seyahat tarihleri en az 1 gün önce ve sonrasına bakacak şekilde esnek tutarak daha uygun fiyatlı uçuş seçenekleri yakalama şansı bulunmaktadır.

Mobil uygulama sayesinde cam kenarı, ekstra diz mesafeli ve ön kenarı koltuk gibi özel koltuk seçimleri yapılabilmektedir. PegasusCafe de yer alan sushi, pasta, salata gibi seçeneklerin de bulunduğu zengin menüden yemek seçimi yaparak uçak biletine dahil edebilmektedir. Pegasus Havayolu şirketinin yaptığı anlaşmalar doğrultusunda birçok farklı marka ve modelde arabayı uygun fiyatlar ile kiralamak mümkündür. Ayrıca mobil uygulama ile satın alınacak ek bagaj hakkı fiyatlarında %60’a kadar indirim yakalanabilmektedir. Pegasus Plus üyeleri bu uygulama ile gerçekleştirilen bütün işlemler için uçuş puanı kazanma şansına sahiptir ve Pegasus Plus üyesi olmayan yolcular kısa sürede üye olarak istedikleri işlemlerde bu puanları kullanabilmektedir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.