bilet4
alo uçak bileti

Miles & Smiles Ne işe yarıyor

Anadolu Jet uçak biletlerinde en avantajlı olarak yararlanmanın adı Miles & Smiles üyesi olarak tanımlanabilmekte ve biriken miller sayesinde yolcularına indirimli ya da ücretsiz uçuş seferi gerçekleştirme imkanı sunabilmektedir. Anadolu Jet kampanyaları arasında özel günleri de içeren fırsatlar vermektedir. Anadolu Jet ile avantajlı olarak bu kart ile ödül bilet, refakatçi bileti ya da kabin yükseltme kapsamında yararlanma imkanı vardır. Bu kartta biriken miller ile bu fırsatları kullanmak mümkün hale gelmektedir. Miles &Smiles kredi kartı türü sayılmaktadır ve içerisinde mil birikimi sağlanarak gereken uçuşlarda avantajlı ve indirimli olarak bilet alınabilmektedir. Miles &Smiles üyesi olan yolcuların daha avantajlı olarak uçuş seferlerini gerçekleştirdikleri bilinen bir gerçektir.

Anadolu Jet uçak bileti satın alırken seyahat tarihinin esnekliği de tasarruf yönünden güçlü bir avantaj elde etmenin yoludur. Ödül bilet, yapılan rezervasyonun onaylandığı ve gidiş – dönüş ve tek yön bilet olarak tanımlanmaktadır. Ödül bilet en fazla sekiz güzergahı içermekte olup değiştirilmez ya da herhangi bir ödeme türüyle birleştirilmez. Miles &Smiles üyelerinin ekstra bagaj hakkı da bulunmaktadır. Miles &Smiles programının dünyaca tanınan birçok markayla ortaklığı bulunmaktadır. Biriken milleri farklı türlerde kullanmak mümkündür. Mil satın alınması, mil transferinin gerçekleşmesi ve mil dönüştürme işlemlerini uygulamaktadır. Bu şekilde gerçekleşen milleri istenilen verimde kullanmak daha faydalı bir seçenektir.

Anadolu Jet birçok kampanya seçenekleri sunarak kişilerin faydalanmasını sağlamaktadır. Anadolu Jet ile bilet satışı Miles &Smiles kredi kartıyla ve üyelerine sundukları fırsatlar sayesinde en avantajlı hale gelmektedir. Yapılan indirimler %25 oranında başlayıp konaklamalardan da mil kazanımı sağlanmaktadır. Sık seyahat halinde olanların mil biriktiren kredi kartı kullanmaları, biletlerini erkenden almaları, tarihin geniş tutulması, alternatif havalimanlarının takip edilmesi, alternatif rotaların incelenmesi, farklı havayollarından tek yön bilet alınması ya da havayollarının mail adreslerine kayıt yapılması bilet satın alırken avantajlardan yararlanmak söz konusudur. En önemli noktalardan biri de uçak bileti satın alırken internet sitelerinin arama motorlarının karşılaştırılmasını yapmaktır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.