bilet4
alo uçak bileti

Malatya THY Ucuz Uçak Bileti Bul

Malatya şehrinde bulunan Erhaç Havalimanı ülkemizin ilk yapılan meydanları arasında olup şehre sefer düzenleyen Türk Hava Yolları firmasından uçak bilet almak isteyenler ucuz bilet bul butonunu kullanmalıdır. Malatya kentine havayolu ulaşımı ile yolculuk yapmayı planlayanlar Türk Hava Yolları firmasına ait uçak bileti almak için online satış sitelerinde ucuz bul kısımlarından ulaşabilirler. 1941 yılında Battalgazi bölgesinde hizmete girmiş ve o zamanki adı Malatya Meydanı olan havaalanına günümüzde İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanına olmak üzere toplamda 7 tarifeli sefer düzenlenmektedir. Bu seferlerin 2 tanesi Pegasus Havayollarına, 2 tanesi Türk Hava Yollarına ve 2 tanesi de Anadolujet, 1 tanesi Onur Air firmasına aittir.

Türk Hava Yolları Malatya şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanına direkt uçuşlarını sabah 08.00 ile gece 23.10 saatlerinde yapmaktadır. Pegasus Sabiha Gökçen Havalimanına sabah 07.40 ile gece 23.30, Anadolujet Ankara Esenboğa Havalimanına sabah 06.00, Sabiha Gökçen Havalimanına ise akşam 20.00’de, Onur Air ise İstanbul Atatürk Havalimanına 19.15’te uçuşunu gerçekleştirmektedir. Şehirden uçak seferleri yapan firma sayısı ve sefer sayısı az olduğundan ucuz uçak bulabilmek için pratik yollar bulmakta fayda olabilir. Türk Hava Yolları ile uçmak isteyenler firmanın resmi internet sitesinde veya online satışı yapan siteler aracılığı ile bilet alabilirler. Ülkemizin bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları biletini uygun almanın en birinci şartı erken rezervasyon yapmaktır.

Erken rezervasyon sayesinde en uygun fiyatlara ulaşılabilir. Çünkü Türk Hava Yolları havayolları diğer havayolu firmaları gibi sektöründe en uygun fiyatlara sahip olan promosyon biletlerini sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli kılmaktadır. Sınırlı sayıdaki promosyonluları ilk gelenler almaktadır. Kampanyalarda da genel kaide bu biletlerin sınırlı bir kotaya sahip olmasıdır. Promosyon biletlerde olduğu gibi kampanyalı biletleri de bitmeden alabilmek için erken hareket etmek gerekir. Kampanya ve indirimlerden haberdar olabilmek için Türk Hava Yolları mail gruplarına girilebilir. Firma kampanyaları mail grubunda bulunanlara mesaj olarak ilettiğinden ilk haberi olanlar arasında yer alınabilir. Ayrıca şirketin sosyal medya hesaplarını takip etmek de cüzi fiyata uçmanın farklı bir yolu olabilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.