bilet4
alo uçak bileti

Konfor ve avantaj THY ile daha iyi

Günümüzde yolculuk tercihleri arasında en güvenilir, konforlu ve en avantajlı seçeneklerin başında uçak yolculuğu gelir, havayolu ile ulaşım sıkılmadan, hızlı ve keyifli bir yolculuk yapmaya yardımcı olur, uçak ile ulaşıma talep giderek artmakta, havayolları dabuna bağlı olarak çoğalmakta, yolcuları kendi firmalarını seçmeleri için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.Havayolu ile ulaşım deyince akla gelenlerin başında hiç kuşkusuz THY gelmektedir. Tüm dünyaya yolcu taşıyan firma ile uçmak bir ayrıcalıktır. Yolcuların rahat etmeleri ve keyifli bir yolculuk geçirmeleri için devamlı çalışan firma bir dünya markası olmayı başarmıştır. THY biletlerinin sağladığı avantajları başında, erken tarihte alınan promosyon biletler sayesinde, ucuza ve keyifli bir yolculuk yapmak mümkün olmaktadır.

THY biletleri, İstanbul Sabiha Gökçen ya da Atatürk havaalanına kendi araçlarıyla giden yolcuların, araçlarını park etmeleri için iç hat ya da dış hat fark etmeksizin %40 oranında indirim sağlamaktadır. Güvenli ve konforlu ulaşımın başında gelen THY’nin daha uçağa binmeden sunduğu imkanlar sayesinde uçak vaktinin gelmesi beklemek keyifli bir süreç olmaktadır. THY ‘ninlounge’larda sunduğu hizmetler sayesinde, uçuş öncesi, aktarma ya da uçuş sonrasında dinlenmek isteyen yolcuların oldukça keyif aldığı bir yer olmaktadır. Burada, özel ikramlar başta olmak üzere, süitler, sınırsız internet imkanı, çocuklar için oyun alanı, bilardo, golf similatörü gibi eğlenceli oyunlar, kütüphane, mescit hatta masaj imkanı sunulmaktadır.

Bu imkanlardan yararlanabilmek içinse, businessclass ya da miles&smiles elite kart sahibi olmak gerekmektedir. THY, her geçen gün kendini geliştirmekte ve yolcu kapasitesini de arttırmaktadır. Dünyanın önde gelen havayolları arasında bulunan firma, 117 ülkeye 49’u iç hat ve 243’ü dış hat olmak üzere, 292 şehir ve 295 havaalanına uçuş düzenlemektedir.6 kez üst üste en iyi havayolu ödülüne layık görülen THY dünyada da en iyi 4. Havayoludur. Firma müşteri memnuniyetini % 100 önemsemekte ve ona göre hareket etmektedir. THY biletlerinin sağladığı avantajların arasında anlaşmalı oteller de bulunmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesindeki, önde gelen otellerle anlaşması olan THY yolcuların konaklamasında, indirim ve ayrıcalık sağlamaktadır.

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.