bilet4
alo uçak bileti

Köklü Hava yolu hizmeti uçuşları

Hava yolu şirketleri yurt dışı ve yurt içi olarak hizmet vermektedir, uçuş hizmeti için kurulmuş çok köklü ve çeşitli firmalar vardır. Bu firmalar arasında rekabet olması, mevsimsel koşullar olması sebebiyle ve hava yolu ile ulaşımı yaygınlaştırmak amacıyla kampanyalar yapmaktadırlar. Kampanyaları takip eden müşteriler indirimli olarak uçuş yapma imkânı bulmaktadırlar. Hava yolu ile seyahat etmek pek yaygın değildir, bunun bir nedeni de güvenilmez olduğu kanısı olmasındandır. Hava yolu ile seyahat, demir yolu veya kara yoluna göre daha güvenlidir. İndirimlerden, güvenilir olmasından ve zaman açısından da tasarruflu olmasından dolayı tercih edilmelidir, ancak bu gibi yararlı özelliklerinden insanların haberdar olması için adımlar atılması gerekmektedir.

Ülkemizde kampanyalı uçak biletlerini satın almak için acenteler kurulmuştur, acentelerde çalışan personeller bize hava yolu bulunan ilden, tarihlere saatlere kadar, uçuş fırsatından promosyonuna kadar bilgiler vermektedir. Ancak bu acenteler hava yollarından pirim kazandıkları için çok fazla imkan sağlayamamaktadırlar. En fazla indirim kazanmak ve kampanyalardan faydalanmak için teknolojik imkan olan internetten bilet almak gereklidir. İnternetten pek fazla anlamıyor olabiliriz, bunun için bilen birisinden yardım alabiliriz. Hava yolu şirketleri kampanyaları ve fırsatları resmi internet sayfalarından anında duyurmaktadırlar, internet sitelerini takip etmek biraz zahmetli olabilir, yeri geldiğinde unutabiliriz.

Cep telefonlarımıza ve tabletlerimize anında bildirim veren uygulamaları indirir isek gelen bildirimle kampanyalardan hemen haberdar olabiliriz. Bu uygulamaları cep telefonlarımızın marketlerinden çok kısa bir zamanda kolaylıkla indirip satın alabiliriz. Kampanyalı uçak biletlerini seyahati gezip görmeyi seven kişiler daha çok tercih etmektedir. Kampanya sayesinde yılda 2 yolculuk yapan bir yolcunun yaptığı 1 yolculuk ücretsiz olarak gelmektedir çünkü kampanyalarda %50’lere kadar indirimler yapılmaktadır. İndirimleri ve kampanyaları takip edersek uygun fiyatlı uçuşlar yapmış olacağızdır. Hava yolu şirketleri bankalarla anlaşmalı kredi kartları çıkarmaktadırlar. Bu kredi kartlarını kullanan müşteriler alışverişlerinde uçuş puanları kazanılar, uçuş puanlarıyla indirimli uçmanın yanı sıra bedava uçuşlar da kazanabilirler. Bu fırsattan faydalanmak için bu anlaşmalı kartlardan da kullanabiliriz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.