bilet4
alo uçak bileti

Kayseri – İzmir Ucuz Uçak Bileti Bul

Kayseri şehrinde bulunan Erkilet Havalimanından Egenin incisi İzmir şehrindeki Adnan Menderes Havalimanına uçak seferleri yapılmaktadır ki sitelerde bulunan ucuz bileti bul kısmı doğru bileti bulmak için kullanılabilir. Kayseri ile uzaklığı 728 kilometre olan İzmir şehri arasında aktarmalı ve direkt uçak seferlerinden uygun fiyatlı ucuz bileti almak için sitelerdeki bul bölümlerinden araştırıp bulmak en doğru olanıdır. İki havalimanı arasında yapılması planlanan havayolu seyahatini uygun fiyatlarla gerçekleştirmek isteyen yolcuların biletini erkenden almaları gerekmektedir. Her uçakta sınırlı sayıdaki koltuk için uygulanan promosyon biletleri erkenden tükendiğinden ucuz bilet almanın en önemli yolu erken hareket etmektir. İki destinasyon arasındaki en ucuz biletin fiyatları 89 TL’den başlayıp 640 TL ve daha da yükseğe çıkmaktadır.

Erkilet Havalimanı’ndan gün içerisinde Adnan Menderes Havalimanı arasında ortalama 25 adet uçak seferi yapılmaktadır. Bu uçuşların iki seferi direkt olarak yapılırken diğerleri bir veya iki aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu uçuşlar SunExpress ve Pegasus Havayolları tarafından direkt olarak yapılmaktadır. Pegasus Havayolları akşam 19.10’da direkt uçuş yaparken SunExpress ise gece saat 22.10’da direk ulaşım sağlamaktadır. Direkt yapılan ulaşımın süresi 1 saat 35 dakika sürerken aktarmalı seferlerde bu süre 7 saat 15 dakikaya çıkmaktadır. Aktarmalı uçuşlar Ankara Esenboğa, İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları üzerinden yapılmaktadır. Yapılan aktarmalı seferlerin süresi aktarma sayısına ve iki aktarma arasındaki bekleme süresine göre değişmektedir. Aktarmalı uçuşlar yolculuğu sevenler için ideal bir yolculuktur.

1998 yılında sivil hava trafiğine açılmış olan Erkilet Havalimanından iç ve dış uçuşlar yapılmaktadır. Hem Kayseri şehrinde bulunan güzellikler hem de yakın olan Kapadokya’ya gelen turistlerden dolayı yoğun kullanılan terminalden şehir merkezine ulaşım taksi, toplu taşıma araçları, ticari taksi, HAVAŞ servisleri gibi taşıtlarla kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Havalimanlarının genellikle şehir dışında olmasından dolayı ulaşımın zor olması kaygısı hava ulaşımını tercihte sıkıntılar meydana getirebilmektedir. Oysaki hem Adnan Menderes hem de Erkilet bu konuda oldukça rahat bir ulaşıma sahip olduğundan hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. İki kentte bulunan havaalanı yerli ve yabancı turistleri yoğunlukla ağırladığından ulaşım ağı buna göre ayarlanmış ve rahatlatılmıştır. Yolculara sadece seçtikleri araçla gezilerinin keyfini sürmek bırakılmıştır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.