bilet4
alo uçak bileti

Kampanyalar odağı THY promosyonları

Promosyonlu THY biletlerine dair kampanyalar denildiğinde akla ilk olarak Türk Hava Yollarının resmi web adresi gelmektedir, zira Dünya çapında tanınan bir uçuş firması olan Türk Hava Yollarının özellikle dış hat seferlerinde birbirinden farklı kampanyaları olmaktadır. Hava yolu firması tarafından yapılan bu kampanyalardan faydalanarak hem Türk Hava Yolları kalitesi ile seyahat edebilir hem de kaliteli yolculuğunuz için çok uygun miktarlar ödemiş olursunuz. Türk Hava yollarının resmi web sitesine üye olarak kampanyalardan anında haberdar olmanız mümkündür. Zira bir uçuş hattında kampanya olduğu zaman anılan hava yolu firması otomatik olarak üyelerinin mail adresine e-posta göndererek bilgilendirme yapmaktadır.

Hava yolu şirketinin resmi web adresi ziyaret edildiğinde hangi uçuşlarda kampanya olduğu kolaylıkla görülebilmektedir. Promosyonlu THY biletlerine dair kampanyalardan en sık olarak bulunabilenleri genellikle Avrupa’nın merkezi şehirlerine yönelik yapılan kampanyalardır, örneğin şu an en güncel olan Paris, Viyana, Berlin uçuşlarıdır. Anılan uçuşlardan biri sizin seyahat rotanıza uygun ise üzerine tıklayarak içeriğini öğrenme şansına sahipsiniz. Kampanyalar hakkındaki detaylı bilgilere resmi web sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz, detaylı bilgiler incelendiği zaman kampanyanın ne zamana kadar gerçekleşeceği, kurallar ve koşulları ve promosyonlu biletlerden ne zamana kadar yararlanabileceğiniz belirtilmektedir. Bilindiği üzere promosyonlu biletler sınırlı sayıda koltuk gözetilerek satışa sunulmaktadır, bu nedenle erken rezervasyon yapmak veya erkenden uçuş biletinizi satın almanız gerekmektedir.

Türk Hava Yollarının bir diğer promosyonlu biletlerine dair kampanya çıkış noktasına göre belirlenmektedir. Özellikle Ankara ve İstanbul çıkışlı dış hat uçuşlarında sıklıkla kampanya düzenlenmektedir. Bunların dışında yaz aylarında gerçekleştirilecek olan dış hat seferlerinde de sıklıkla kampanya düzenlenmekte ve anılan promosyonlu biletler televizyon, internet, radyolardan reklamlar aracılığı ile duyurulmakta, şirketin web sitesine üye iseniz e-posta yolu ile promosyonlar hakkında bilgiler verilmektedir. Miles&smiles kartınız var ise kimi zaman Türk Hava Yollarının miles&smiles kartına özel indirimli biletleri de satışa sunduğu görülmektedir. Promosyonlu biletlere dair kampanyalarda dikkat edilmesi gereken noktalar kampanyanın hangi süre ile sınırlı olarak yapıldığı ve hangi çıkış noktalarını kapsadığı hususlarıdır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.