bilet4
alo uçak bileti

İstanbul THY Ucuz Uçak Bileti Ara

Ülkemizin bayrak taşıyıcı firması unvanını almış tek havayolu Türk Hava Yolları aracılığı ile İstanbul şehrine uçak yolculuğu oldukça ucuz fiyatlar ile yapılabilmektedir ki önemli olan bileti ara zamanın doğru ayarlanabilmesidir. Genel merkezi İstanbul şehrinde bulunan Türk Hava Yolları firmasından sefer düzenlediği bütün havalimanlarına ucuz bilet alarak uçak yolculuğu yapılır ki satış sitelerinde bulunan ara butonu doğru bileti bulmada önemli bir yardımcıdır. İstanbul kenti ülkemizin göz bebeği çok gözde bir ilimizdir. Ülkemiz insanlarının aşık olduğu kadar yurt dışından da aşığı çok olan bu kente neredeyse ülkemizin ve dünyanın her havalimanından uçak seferleri yapılmaktadır. Nüfusu çok kalabalık olan kente gelen turist sayısı da o nispette fazladır.

Şehre olan havayolu ulaşımı talebini karşılayabilmek için kente Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere iki adet hava meydanı yapılmıştır. İki havalimanında da en büyük yükü ülkemizin ulusal firması statüsünde olan Türk Hava Yolları kaldırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı çok fazla firmanın ulaşım sağladığı İstanbul’da THY’nin yeri farklı olduğundan firmayı tercih eden yolcu sayısı da çok fazladır. Kalitesinden ve güvenilirliğinden hiçbir zaman ödün vermeden kurulduğu 1933 yılından beri hizmet vermeye devam eden firma Avrupa’nın gerek yer hizmetlerinde gerekse uçuş deneyimi açısından çok kez Avrupa’nın en iyi havayolları seçildi. Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından “Hava Yolları Devlet İşletmesi” olarak kurulan firma ilk hizmetlerini 24 personelle vermiştir.

Günümüzde 338 uçaklık filoya sahip olan havayolları 2023 yılında bu rakamı 500’e çıkarmayı hedeflemektedir. Avrupa, Afrika, Amerika yani dünyadaki bütün kıtalara uçak seferi düzenleyen THY toplam 299 noktaya uçuşu bulunmaktadır. 2016 yılı verilerine göre 62 milyon yolcunun ulaşımını sağlayan şirketin hizmetlerinin kalitesi ile her yıl farklı ödüllerle kalitesi taçlandırılmaktadır. Hemen hemen her uçakta promosyon bilet adı verilen havacılık sektöründeki en uygun biletlerin satışı yapılmaktadır. Promosyonluların yanında firmaların bazı zamanlar yaptıkları kampanyalı ve indirimlerde de biletlerin ücretleri oldukça düşüktür. Sınırlı sayıda olan promosyon, kampanyalı veya indirimli ucuz biletleri almak isteyenler tükenmeden erken hareket edip rezervasyon yaptırmalı veya biletleri almalıdırlar. Erken rezervasyon için erken haber almak gerekir ki bu da mail grupları aracılığı veya sosyal medyayı takiple sağlanabilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.