bilet4
alo uçak bileti

İstanbul – Paris Uygun Uçak Bileti Ara

İstanbul ile Paris arasında seyahat etmek isteyen kişiler hava yolu şirketleri tarafından düzenlenen seferlere ait uçak bileti almadan önce firmalar tarafından ara ara yapılan kampanyaları beklemekte ve böylece daha uygun fiyatlara seyahat etme fırsatını yakalamaktadır. Fransa’nın ve dünyanın en güzel kentlerinden bir tanesi olan Paris ile ülkemizin en güzel kenti olan İstanbul arasında çok sayıda insan seyahat etmekte ve söz konusu kişiler yerli ve yabancı hava yolları tarafından düzenlenen seferlerden uygun fiyatlı olanlarını diğerlerine göre daha fazla tercih etmektedir. Özellikle yerli hava yolları şirketlerinden bazıları tarafından yapılan uygulamalar sayesinde söz konusu kentler arasındaki uçak biletlerinin fiyatları oldukça düşmekte ve yolcular bunlara yoğun ilgi göstermektedir.

Paris ve İstanbul arasında Türk Havayolları, Atlas Global ve Pegasus gibi Türk şirketlerinin yanı sıra Fransız şirketleri de hizmet vermektedir. Paris içerisinde yer alan güzellikler insanların buraya daha fazla gelmesine neden olurken söz konusu yerler arasında bulunan Eiffel Kulesi’nin farklı bir yeri bulunmaktadır. Bu kule Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da en önemli simgeleri arasında bulunmakta ve yıl içinde milyonlarca turist bu kuleyi görebilmek için Fransa’ya gelmektedir. Eiffel Kulesi dışında Notre Dame Katedrali de kente gelen turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. 1163 ile 1334 yılları arasında inşa edildiği bilinen katedral Sen nehri kıyısında yer almakta ve 69 metre yüksekliği bulunan ikiz kulelere sahiptir. Bunlar dışında kent içerisinde çok sayıda da müze bulunmaktadır ki bunların en önemlisi Louvre Müzesi’dir. Cam Piramit şeklindeki bir binaya sahip olan müzenin içerisinde çok sayıda eser bulunmaktadır.

Dünyanın en güzel kentlerinden bir tanesi olarak gösterilen İstanbul içerisinde de çok sayıda tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Kıtaları birbirinden ayıran İstanbul Boğazı turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Bunun dışında Osmanlı ve Roma döneminde yapılan eserler insanların buraya gelmesinde çok büyük bir paya sahiptir. Ayasofya ve Sultanahmet Camii bunların başında gelmekte ve bölgede yer alan diğer yapılar da çok büyük ilgi görmektedir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.