bilet4
alo uçak bileti

İstanbul Bükreş ucuz uçak bileti ara

İstanbul gibi ideal düzeyde modern binalara sahip karmaşası ve sesi bol bir şehirden çıkıp buram buram tarih kokan bir şehir olan Bükreş şehri için ucuz fiyat etiketli uçak biletii arıyorsanız önce firmaların kampanya bilgilerini takip edin devamında uçak bileti ara platformlarına göz atın sonra da uygun bulduğunuz bir tanesini seçerek hemen bavullarınızı hazırlamaya başlayın.
Bükreş Romanya’nın başkenti olarak modernizasyondan ziyade geniş caddeleri ve büyük parkları ile bilinen bir şehirdir. Bu yüzden orada nefes aldığınızı fazlasıyla hissedebilirsiniz. Üstelik yerleşim planlarının mükemmel şekilde kurgulanması sebebiyle de burada kolay kolay trafik sorunu yaşamazsınız. O nedenle gideceğiniz her yere ulaşımınız rahat olacak ve çizdiğiniz rotada çok daha rahat davranabileceksiniz.

Bükreş’e gitmişken alışveriş yapmak isteyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden de ilk duraklarınız Catergiu ve Magheru bulvarları olsun. Ancak alışveriş derdine düşüp şehrin güzelliklerini de kaçırmayın. Dükkanlara bakarken bazen kafanızı sağa sola da çevirin ve insanların aile olarak bisiklet sürdüğü, paten ile kaydığı ve frizbi oynadığı parklara da bakın. Eğer yakınlardaysanız Çişmigu Parkı’na, Izvor Parkı’na ve Harestrau Parkı’na da uğrayın. Park bahçe alışveriş derken ara sıra bina yapılarına da bir göz atmayı ihmal etmeyin. Özellikle Doktorlar Mahallesi’ndeki Romen evleri oldukça hoşunuza gidebilir.

Öte yandan Bükreş’in tarihi yanını incelemek için de Stavropoleos Kilisesi’ni, Ulusal Tarih Müzesi’ni, Köy Müzesi’ni, Parlamento Binası’nı, Yahudi Tarihi Müzesi’ni, Baran Kalesi’ni ve Ateneul Roman Konser Salonu’nu da ziyaret edebilirsiniz. Ancak öncesinde bir tur rehberi ile anlaşırsanız hem adresler konusunda sorun yaşamaz hem de bu arada vakit kaybetmezsiniz. Diline de tenine de yabancı olduğunuz bir ülkede fazla özgüven size zaman kaybettirmesin.
Son olarak da eğer bir tur rehberi ile çalışmayacaksanız Bükreş Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için 783 numaralı otobüsleri kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca bu ulaşım 45 dakika sonra tamamlanacaktır. Burada önemli bir ayrıntı olarak taksilerin ücretlerinden bahsedebiliriz. Türkiye’de 45 dakikalık bir yol için fiyat çok daha yukarılara çıkabiliyorken Bükreş’te aynı yolculuk en fazla 30,00 TL gibi fiyatlara mal oluyor. Bu sebeple dilerseniz önce taksiler ile anlaşmaya çalışabilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.