bilet4
alo uçak bileti

İndirimli THY Uçak bileti almanın yolları

THY uçak biletlerini indirimli almak için ne yapmalıyım sorusunun cevabı Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesini ziyaret edebilir, Türk Hava Yolları’nın mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir, online uçak bileti satış sitelerini takibe alabilirsiniz. THY uçak biletlerini indirimli alabilmek için görüldüğü üzere birden fazla seçenek vardır. En pahalı uçuşların Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirildiği gibi yanlış bir kanı vardır. Her hava yolu şirketinin belirli dönemlerde kalkış ve varış noktası değişmekle birlikte promosyonlu bilet satışları olmaktadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş politikası gereğince genellikle yurt dışına düzenlenen başka bir ifadeyle dış hat seferlerinde indirimli biletlerini satışa sunduğu görülmektedir.

ThHYuçak biletlerini indirimli satın almak istiyor iseniz bu durumda yapmanız gereken ilk şey bizce Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesini ziyaret etmektir. Zira anılan hava yolu firmasının resmi web sitesinde hangi illerden nerelere promosyonlu biletler olduğu duyurulmaktadır. Bunun yanı sıra miles&smiles kartına sahip iseniz -ki bu kartı herhangi bir Türk Hava yolu firması veya onun alt kuruluşlarından uçak bileti satın alırken temin edebilirsiniz- her bir uçuş gerçekleştirdiğinizde kartınızın içerisinde miller birikecek ileride bu milleri bir başka seyahatiniz için uçak bileti alırken indirim olarak kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra çok fazla seyahat ediyor iseniz uçak biletinizi tamamen kartınızdaki miller ile alabileceksiniz.

Türk hava yolları gibi bütün hava yolu firmalarının uçuş ücretlendirme politikasında sınırlı sayıda indirimli biletler satışa sunulduğu için biraz erken davranarak indirimli biletlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Sınırlı koltuk sayısı ile indirimli biletlerin satışa sunulması demek aynı yolculuk için siz indirimli bilet bulmuş iseniz indirimli koltuklar tükendikten sonra bilet almaya çalışan bir yolcu sizden çok daha pahalıya aynı yolculuk için bilet almış demektir. Bu nedenle yolculuğunuz önceden planlı ise erken rezervasyon yapmanız size indirimli biletler satın almanızı sağlayacaktır. Bir diğer seçenek ise hava yolu firmasının mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmektir, Türk Hava Yolları da diğer hava yolu firmaları gibi mobil uygulamasına özel pek çok indirimli bilet satışa sunmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.