bilet4
alo uçak bileti

Hızlı şekilde THY uçak bileti bulmak

THY Uçak Biletlerini nereden Hızlı Bir Şekilde Alırım sorusu gündeme geldiğinde akla hemen Türk Hava Yolları’nın başarılı bir şekilde tasarlanmış mobil uygulaması akla gelmektedir, zira mobil uygulamanın sizlere sağladığı kolaylıklardan en önemlisi uçak biletlerinizi çok hızlı bir şekilde temin edebiliyor olmanızdır. Dünya çapında bir hava yolu firması olan ve Dünya’da çok geniş bir uçuş ağına sahip olan Türk Hava Yolları’ndan hızlı bir şekilde bilet alabilmek için akıllı telefonunuza hemen mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Anılan hava yolu firmasının özellikle yurt dışı seferlerindeki indirimli bilet kampanyaları mobil uygulamasında düzenli bir şekilde karşınıza çıkarken, bir kez bilet almak için kişisel bilgilerinizi girmeniz halinde dilerseniz uygulamaya kaydedilmekte, böylece diğer uçuşlarınızda aynı bilgileri tekrar tekrar girmekle vakit kaybetmemiş olmaktasınız.

Uçak bileti almak kimi zaman bir eziyet haline dönüşebilmekte hatta siz uçak biletinizi seçerken bilet fiyatlarında ani değişimler dahi yaşanabilmektedir. Miles&smiles kartınız var ise; Türk Hava Yollarının mobil uygulamasına miles&smiles kartınız ile giriş yapmanız halinde bilgileriniz otomatik olarak mobil uygulamaya aktarılacaktır. Hava yolu firmasının mobil uygulaması üzerinden bir kez bilet almanız durumunda bilgilerinizi kaydederek şahsi uçuş kart bilgilerinizi oluşturabilirsiniz. Türk Hava Yolları mobil uygulaması sayesinde online bilet satış firması üzerinden bilet alırken ki hızınızı neredeyse ikiye katlamanız mümkün olmaktadır. Online bilet satış sitelerine bilgilerinizi güvenlik açısından kaydetmenizi önermemekteyiz.

Bunların dışında Türk Hava Yollarının resmi web sitesine üyelik yaparak bilgilerinizi kaydedebilir, bir defaya mahsus olarak bilet alacağınız kişinin kimlik bilgilerini doldurarak kaydetmeniz durumunda bir daha ki sefere kaydedilmiş bilgilerden yararlanarak kimlik bilgilerini tekrar doldurmanıza lüzum kalmadan iki dakikadan daha kısa bir süre zarfında biletinizi satın alabilirsiniz. Bunun dışında ödeme yaparken de kart bilgilerinizi kaydetmeniz durumunda bir dahaki uçuşunuz sırasında biletiniz için ödemeniz gereken miktar için tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacak bu da bilet satın alma işleminizde size çok zaman kazandıracaktır. Bizce en güvenli ve hızlı yol mobil uygulamaya bilgilerinizi kaydettikten sonra kart bilgilerinizi de kaydetmenizdir

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.