bilet4
alo uçak bileti

Her yenilikleri önce THY yapar

Türk Hava Yolları yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden uygulamalarla hizmet vermekte öncülük yapmakta, yeni teknolojileri en güvenilir ve kaliteli şekilde kullanıma açmaktadır. Bu hizmetlerden biri de mobil uygulamasıdır. Akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz bu uygulama sayesinde tüm uçuş işlemlerinizi en kısa sürede güvenli olarak yapabilirsiniz. Mobil uygulama ile yapılacak işlemlerden bazıları şunlardır. THY mobil uygulaması size özel bir sistemdir. Daha önce yapmış olduğunuz uçuşları sisteme kayıtlı tutarak, uçuş sınıf tercihlerinizi, yemek seçiminizi, sık kullandığınız uçuş rotalarını hatırlatır. Böylece seyahatinizin kolay planlanmasını, hızlı bilet alımını ve mil işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sık seyahat edenler için önceden planlanmış ve rezervasyonu yapılmış uçuşlar mobil uygulama ile telefonunuza hatırlatma ve uyarı olarak gelmektedir. Elinizde olmayan sebepler dışında uçak kaçırmayı minimuma indirmektedir. Ani seyahat etmeniz gereken durumlarda, uçuş günündeki tüm uçuşları fiyat ve süre olarak karşılaştırabilir, filtreleme yaparak en kısa sürede tüm uçuş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Birden fazla yolcu bilgisi kayıt ederek aileniz ve sevdiklerinizle yapacağınız seyahatlerde tekrar tekrar bilgi girişi yapmak zorunda kalmazsınız. Miles&smiles üyeliğinizin tüm bilgilerine mobil uygulamadan ulaşabilir, mil sorgulama, mil işlemlerinin yapılması veya promosyon kodu ile mil bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize mil transferi yaparak tatil hediye edebilirsiniz. Belirli marka telefonlarda parmak izi ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Mobil uygulamanın en güvenilir özellikleri ödeme sistemindedir. Dilerseniz sık kullandığınız kredi kartını kayıt ederek tüm ödeme işlemlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Güvenlik koruma ve şifreleme sistemi mükemmel olan sistemde asla sorun yaşanmamaktadır. Ödemeyi kayıtlı kredi kartı dışında bir kartla yapmak istediğinizde, kredi kartınızı telefon kamerasına okutmanız yeterlidir. Keşfet sayfasını ziyaret ederek seyahat planladığınız şehirler hakkında tüm bilgileri inceleyebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hiç planlamadığınız ama incelemenizde farkına vardığınız çok uygun fiyatlı uçuşlarla kısa tatiller gerçekleştirebilirsiniz. Kısaca özetlenen mobil uygulama ile tüm uçuş ve mil işlemleri yapılabilmekte çok kısa sürede bilet alınabilmektedir. Ayrıca uçuş dışı işlemlerden otel rezervasyonu, araç kiralama, seyahat sigortası gibi işlemler için mobil uygulamada detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.