bilet4
alo uçak bileti

Havacılık sektörü teknolojiye ayak uydurdu

Günümüzde havacılık sektöründeki gelişmelerle birlikte teknoloji ve internet ortamındaki yeni gelişim ve değişimler artık havayolu sevenlere daha fazla avantajlı bilet bulma imkanını sağlıyor. Kampanyalı ucuza uçak bileti bulmak isteyenler için seyahat sektöründe sunulan alternatifler, seyahat acentalarının artmasıyla birlikte seyahat sevenlerinde gündemine daha fazla oturuyor. Seyahat severler seyahat acentalarının web sitelerinden iyi bir araştırma yaparak seyahatlerini daha ekonomik şekilde yapabilmek için seyahat uzmanlarından ipuçları elde etmek suretiyle hedeflerine ulaşıyor. Hedefinde ekonomik seyahat etme olanlara uçak bileti satışı konusun da uzman kişilerle görüşmelerini tavsiye etmekle birlikte, seyahat sevenlere faydalı olabilmek açısından bazı alternatif yöntemlerden bahsetmek istiyorum. Bu yöntemlerin faydalı ve yararlı olacağını düşünüyorum.

Havayolu firmaları bazı dönemler de müşteri kitlesini arttırma ve reklamasyon amaçlı dönemsel olarak bazı kampanyalar düzenler. Firmalara avantaj olan bu durum yolcular içinde fırsata dönüşmektedir. Örnek olarak özel günler, resmi, milli tatil haftalarında havayolu firmalarının avantajlı kampanyalarından faydalanarak ekonomik seyahatin zevkini yaşayabilirsiniz. Havayolu firmalarının düzenledikleri kampanyalar konusunda web sitelerinden ve sos yal medya hesaplarından takip ederek bilgi edinmek mümkündür. Seyahat acentalarınında bazı dönelerde müşteri kitlesini arttırmak ve reklamasyon için düzenledikleri bazı kampanyalarda havayolu firmalarının kampanyaları ile aynı süreçte piyasaya sunulur. Bazı online fiyat karşılaştırma web siteleri de müşterilerine dönemsel olarak cazip im kanlar sunmaktadır. Seyahat sever er kampanyaları takip ederek, faydalanarak ekonomik seyahat avantajlarını kolayca yakalayabilirler.

Ayrıca ticaret sektöründeki bazı firmalarda bazı dönemlerde düzenle dikleri kampanyalar dahilinde hediye olarak seyahat veya uçak biletleri dağıtmaktadırlar. Bu kampanyalardan haberdar olabilmek için ülke çapında ve global firmaların web site ve sosyal medya hesaplarını ta kip ederken, mağazaları bizzat dolaşırken ya da görsel ve yazılı basından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama bu tür kampanyalardan kazanılan biletlerle ilgili şuna dikkat etmeniz gerekmektedir; Kampanyadan faydalanarak aldığınız biletlerinizi kullanmak istediğinizde, kullanacağınız tarihe göre yeniden oluşturulan bir bilet kampanya şartlarına bazen uymayabilir. Yani biletin uçuş tarihiyle uçuşun yapılacağı hatlar kampanya kapsamında değilse,biletin ilk oluşturulma tarihinde hak edilen indirim tutarı yeni bilete taşınmaz. Bu yüzden indirim hakkınızı kaybedebilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.