bilet4
alo uçak bileti

Hatay Pegasus Ucuz Uçak Bileti Bul

Pegasus uçak firması ile yurt içi ve yurt dışı bir çok noktaya olduğu gibi ülkemizin güneyinde yer alan Hatay şehrine de ucuz uçak bileti imkanı ile kısa sürede rahat bir şekilde ulaşmak mümkün olduğu için uçak bileti bul seçenekleriyle bölgeye seyahat etmek mümkün olmaktadır. Bu sayede Hatay şehrine diğer şehirlerden oldukça hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat etmek mümkün olmaktadır. Ankara Hatay arası karayolu ulaşımı saatler sürerken, uçakla yolculuk ortalama 1 saat 15 dakika gibi kısa sürede tamamlanmaktadır. İki şehir arası uçuşlarda uçak bileti fiyatı ortalama 120 TL. olduğu görülmektedir. Ucuz uçak bileti sayesinde her keseden insanın rahat yolculuk yapma imkanı bulunmaktadır. Alınan biletlerin fiyatları gidiş ve dönüş tarihleri ile Pegasus uçak firmasının indirim ve promosyon uygulamasına göre değişebilmektedir. Bilet temini bilet satış ofislerinden ve internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Pegasus uçak firmasında bilet iptali ve bilet değişikliği müşteri memnuniyeti doğrultusunda yapılmaktadır.

Hatay havalimanı Türkiye’nin güneyinde yer alan Hatay için önemli ulaşım yollarından bir tanesidir. İlk uçuş hizmetlerini 2007’de gerçekleştiren havaalanı 2011 yılında yapılan yeni terminal binası ile uçuş hizmeti sunmaya devam etmektedir. İlk olarak iç hatlarda hizmet veren havalimanı, dış hat uçuşlarına ilk olarak 2008 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yapmaya başlamıştır. Günümüzde uçuş hizmetlerini uluslararası alana taşımayı başarmıştır. Terminalin şehre uzaklığı 27 km’dir. Ulaşım genellikle Havaş otobüsleri, ticari taksiler ve özel araçlarla yapılmaktadır. Ayrıca Havalimanının İskenderun ilçesine uzaklığı 30 km, Antakya ilçesine uzaklığı 27 km’dir. Hatay havalimanından Türkiye’nin bir çok noktasına Pegasus ve Türk Hava Yolları uçak firmalarının düzenlediği uçak seferleri ile yolculuk etmek mümkündür.

Türkiye’nin cennet köşelerinden bir tanesi olan Hatay’da gezilecek bir çok yer vardır. Bunlar:
• Habib-i Neccar Camii: Anadolu’da inşa edilen ilk camii olarak önem taşımaktadır.
• St. Pierre Kilisesi: Hristiyanların hac merkezi olması nedeniyle oldukça önemlidir.
• Hatay Arkeoloji Müzesi: Dünyanın en büyük ikin mozaik koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır.
• Aziz Simeon Manastırı: Tarihi dokusu ile görülmeye değer yerlerdendir.
• Titus Tüneli: Tarihi atmosferi görenleri etkisi altına almaktadır.
sayılabilirken, kaplıcaları da gezilecek yerler arasındadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.