bilet4
alo uçak bileti

Hafta içi indirimler sunan AnadoluJet firması

Günlük değişen AnadoluJet uçak biletleri hafta içi indirimli kampanyaları hemen hemen yılın her zamanında hava yolu firması tarafından gerçekleştirilen ve “uçmayan kalmasın” sloganı ile Anadolu’nun her yerine çok ekonomik uçmayı hedefleyen şirketin fiyat politikasının bir sonucudur. Aslında hemen hemen hav yolu şirketlerinin tümünde hafta içi bilet fiyatlarının hafta sonundaki ve özellikle Cuma günlerindeki bilet fiyatlarından daha ekonomik olduğu fark edilmektedir. Bunun sebebi daha ziyade arz talep meselesidir, hava yolu firmaları hatların yoğunlaşacağı tarihleri örneğin; özellikle bayram zamanları, yılbaşı veya yaz tatiline en sık çıkılan zamanları tıpkı bizim gibi tahmin etmekte ve ona göre bir fiyatlandırma yapmaktadır.

Anadolu jet uçak biletleri hafta içi indirimli kampanyaları da yılın hemen hemen her döneminde yararlanılabilecek kampanyalardandır. Örneğin Anadolu jet uçak biletleri ekonomi sınıfından hafta içi bir gidiş dönüş aktarmasız bir uçuşu için 80 Türk Lirasına bilet bulabilirken, hafta sonu aynı işlemi yapmak istediğinizde gidiş dönüş aktarmasız bir uçuş için en az 120 Türk Lirası ödemeniz gerekecektir. Örneklendirdiğimiz uçuşlar kış ayları için geçerli olan ve neredeyse uçuşunuzdan bir ay evvel bilet almanız halinde bulabileceğiniz hafta içi indirimli biletlerdir, hatta hafta sonu uçuşu da erken rezervasyon olduğu için diğer hava yolu firmalarına göre uygun fiyatlıdır.

Hafta sonlarında genellikle insanların memleketlerine gidip geldiği tarihler olup; hafta sonları ve özellikle Cuma günlerinde hava yolu trafiği yoğunlaşmaktadır. Ancak hafta içi hava alanlarına gittiyseniz veya uçak ile seyahat ettiyseniz iş için seyahat eden insanlar dışında kimseyi göremez, hatta uçakların tamamen dolmadığını dahi görebilirsiniz. İşte tam da bu nedenledir ki hava yolu firması Anadolu Jet de diğer hava yolu firmaları gibi hafta içi uçuşlarında indirimli kampanyalar düzenleyerek hafta içi uçuşlarında bizlere çok ekonomik biletlerle ulaşım sağlama imkanı sunmaktadır. Anadolu Jet hava yolu firmasının neredeyse tüm hafta içi uçuşlarında 39,99 Türk Lirasına uçak bileti bulabilmeniz mümkündür. Yılın hemen hemen her döneminde hafta içi indirimli uçuşlardan yararlanmak istiyorsanız Anadolu Jet’in kampanyalarını takip etmenizi önermekteyiz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.