bilet4
alo uçak bileti

Güzel ve basit bir tasarımlı AnadoluJet uygulaması

AnadoluJet Uçak Biletlerinin Hızlı Bir Şekilde Alınması denildiğinde akla hemen AnadoluJet hava yolu şirketinin güzel bir şekilde tasarlanmış mobil uygulaması akla gelmektedir, zira mobil uygulamanın sizlere sağladığı kolaylıklardan en önemlisi uçak biletlerinizi çok hızlı bir şekilde temin edebiliyor olmanızdır. “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla havacılık sektörüne giren hava yolu firmasının kampanyalı uçuş fırsatlarını yakalayabilmeniz mümkündür. Neredeyse 5 uçak ile yola çıkan firmanın şu an için 30’dan fazla uçağı ve birbirinden farklı 45 rotası bulunmaktadır. Anadolu’nun her yerine uçmayı hedefleyen ve bunu hakkıyla başaran firmanın geniş uçuş ağı sebebiyle pek çok kampanya düzenlediği görülmektedir.

Anadolu Jet tarafından düzenlenen bu kampanyalar arasında şu an için en popüler olanı mobil uygulaması üzerinden bilet temin etmenizdir. Neredeyse 39,99 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla Anadolu’nun her yerine seyahat edebilmek mümkündür. Uçak bileti almak kimi zaman bir eziyet haline dönüşebilmekte hatta siz uçak biletinizi seçerken bilet fiyatlarında ani değişimler dahi yaşanabilmektedir. Anadolu Jet mobil uygulaması sayesinde online bilet satış firması üzerinden bilet alırken ki hızınızı neredeyse ikiye katlamanız mümkün olmaktadır. Hava yolu firmasının mobil uygulaması üzerinden bir kez bilet almanız durumunda bilgilerinizi kaydederek şahsi uçuş kart bilgilerinizi oluşturabilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden ilk defa bilet alıyor olsanız dahi bilgilerinizi girmek size çok zahmetli geldi ise uygulamanın akıllı telefonunuzun rehberine ulaşmasına izin vererek dilediğiniz kişi adına bilet almanız mümkün olduğu gibi sizi tanıyabilmesi içi parmak izinizi okutmanız da mümkündür. Bunların dışında bir defaya mahsus olarak bilet alacağınız kişinin kimlik bilgilerini doldurarak kaydetmeniz durumunda bir dahaki sefere kaydedilmiş bilgilerden yararlanarak kimlik bilgilerini tekrar doldurmanıza lüzum kalmadan iki dakikadan daha kısa bir süre zarfında biletinizi satın alabilirsiniz. Bunun dışında ödeme yaparken de kart bilgilerinizi kaydetmeniz durumunda bir dahaki uçuşunuz sırasında biletiniz için ödemeniz gereken miktar için tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacak bu da bilet satın alma işlemenizde size çok zaman kazandıracaktır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.