bilet4
alo uçak bileti

Güvenilir ve konfor içeren AnadoluJet Uçakları

Günümüzde seyahat tercihlerinin başında, en güvenilir ve en konforlu seçeneklerden biri olan havayolu ulaşımı, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Havayolu firmaları da, yolcularına çeşitli avantajlar sağlayarak, kendi firmalarını tercih etmeyi amaçlamaktadır. Örneğin AnadoluJet dönem dönem yolcularına sunduğu çeşitli seyahat fırsatlarıyla, tercih edilen havayollarının başında gelmektedir.Anadolujet uçak biletlerinin yolculara sağladığı avantajların başında, erken rezervasyon yaptırıp bir sonraki dönemde 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak gelir.Böylelikle otobüs ve diğer benzeri ulaşım araçlarından hem daha rahat hem de hızlı bir ulaşım sağlanmış olur. Havayolunun sağladığı bir diğer avantaj ise; cip özel yolcu salonudur bu sayede yolculara kablosuz internet, zengin ikram çeşitleri, kütüphane ve mescit gibi çeşitli imkanlar sunularak, yolcuların uçuş saatini daha keyifli beklemesi sağlanır.

Havayolları, yolcularını kaybetmemek ve daha da arttırmak için çeşitli fırsatlar sunar. Anadolujetin aralık ayında yolcularına sunduğu kampanya ise; 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında araç kiralamalarda, dizel Renault Clio modeli günlük olarak 79 TL olurken, dizel otomatik Ford Focus ise 119 TL’ den kiralanabilmektir. AnadoluJet, Anadolu’yu birbirine bağlamak ve ulaşımı daha da ekonomik hale getirmek amacıyla kurulmuş olup talebin havayoluna daha da artması için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Havayolunun uçak içerisinde yolcularına sunduğu ücretsiz lezzetli ikramlar da bu avantajlardan biri.

Toplamda 39 havaalanına ve 67 hatta karşılıklı sefer düzenleyen Anadolu Jet, her geçen gün uçuş ağını genişletmekte ve daha iyi olabilmek için çalışmaktadır. Firmanın yolcularına sağladığı ücretsiz bagaj ve ücretsiz check-in servisleriyle birlikte; havaalanı otoparkında yolcularına sunduğu güvenli ve ekonomik otopark bu havayolunun tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca havayolunun otel rezervasyonu gibi ek hizmetleriyle birlikte daha da rahat ve keyifli bir seyahat için, hizmet vermeye devam etmektedir.Anadolu jetin en güzel kampanyalarından biri olan, önemli otel ve restoranlarda indirim hakkı ve ücretsiz şehir turu pek çok yolcu tarafından tercih edilmektedir.Firmanın pek çok şehirde uyguladığı bu avantaj sayesindedaha ekonomik ve güzel bir seyahat ortaya çıkmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.