bilet4
alo uçak bileti

Günlere göre zaman ayarlı fırsatlar

Ülkemizde faaliyet gösteren önemli havayolu şirketlerinden olan Pegasus, zaman zaman farklı kampanyalar düzenleyerek müşterilerine çok daha uygun fiyata bilet satın alma fırsatı sunmaktadır. Şirket tarafından son düzenlenen kampanyada müşterilerine %40 indirimle bilet alma imkânı sağlamaktadır. Söz konusu kampanyadan yararlanmak için PegasusPluslı olmak gerekmektedir. Bu kişilerin öncelikle şirketin uygulamasını Google Play ya da Appstore üzerinden indirerek akıllı telefonlarına kurmaları, daha sonra ise bu uygulama üzerinden bilet almaları gerekmektedir. Uygulama üzerinden alınan biletlerin ücretleri de masterpass sistemi üzerinden yapılmalıdır. Masterpass kullanıcıların kredi kart numaralarını sürekli girmelerini engelleyen bir sistem olup son dönemlerde oldukça yaygınlaşmıştır. Belirtilen şekilde yapılan ödeme sonucunda %40 indirim hakkı kazanılmaktadır.

Pegasus tarafından yapılan kampanyalardan genellikle Pegasus Plus üyeleri yararlanmakta olup o kampanyalardan bir tanesi daha yakında zamanda duyurulmuştur. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada, şirket yapılan ilk rezervasyona ilave 50 uçuş puanı vermektedir. Havayolu şirketi zaman zaman farklı kampanyalar düzenlemekte ve her birinde müşterilerine farklı fırsatlar sunmaktadır. Söz konusu fırsatlardan yararlanmak için bazen özel şart gerekirken bazen ise herhangi bir şart gerekmemektedir. Pegasus tarafından yapılan kampanyalar, şirketin resmi internet sitesi üzerinden bütün ayrıntıları ile paylaşılmaktadır. Bundan dolayı fırsatlardan yararlanmak isteyen yolcuların resmi siteyi düzenli olarak takip ederek fırsatlardan haberdar olması önemlidir.

Pegasus’tan kampanyalı bilet almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle şirket tarafından promosyonlu olarak satılan biletler sınırlı sayıda olup müşterilerin yoğun ilgisinden dolayı kısa süre içinde tükenmektedir. Bundan dolayı özellikle yoğun olarak talep edilen şehirlere ait promosyonlardan yararlanmak için acele edilmesi ve yolculuk tarihinden çok önce biletin alınması gerekmektedir. Ayrıca promosyonlu bilet alırken havayolu şirketi tarafından sunulan şartlarında dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Çünkü promosyonlu biletlerde iade ya da değişim gibi seçenekler bulunmayabilmektedir. Bundan dolayı mutlaka buranın dikkatli bir şekilde okunması ve ona göre biletin alınıp alınmayacağına karar verilmesi gerekmektedir. Aksi halde bileti iade etme ve tarihini değiştirme gibi seçenekler bulunmadığından paranın boşa gitme ihtimali olmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.