bilet4
alo uçak bileti

Gelişen THY telefonla bilet alımları

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından Türk Hava Yolları, teknolojik gelişmelerden internet üzerinden tüm hizmetleri kendiniz yapabilme, telefondan satış ve mobil uygulamalarla, üstün hizmet anlayışı ve kalitesini yükseltme çalışmalarına devam etmektedir. 444 0 849 numaralı çağrı merkezini arayarak THY uçak seferleri ile ilgili bilgi alabilir, kaliteli seyahat deneyimi yaşamak için bilet satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. THY bürolarında veya acentelerinde karşılıklı olarak yaptırılan tüm işlemler çağrı merkezi aracılıyla yapılabilmektedir. Çağrı merkezi kullanımı sürekli arttığı için, çağrı merkezlerindeki eleman sayısı da sürekli arttırılmaktadır. Böylece THY sayesinde istihdama katkı sağlanmaktadır. Yoğunluk dolayısıyla müşterileri beklemek için ikinci çağrı merkezi numarası 0 850 333 0 849 yakın zamanda devreye sokulmuştur.

Telefonla THY bileti almak için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezi numaralarını aramaktır. Karşınıza çıkacak güler güzlü, saygılı hizmet vereceğini size ilk hitabında hissettiren elemanlar tarafından dilediğiniz tüm hizmetler en kısa sürede yerine getirilecektir. Eğer THY miles&miles kredi kartına sahip ve THY üyesi iseniz, telefonda bildireceğiniz müşteri numarası ile işlemleriniz size özel daha kısa sürede tamamlanacaktır. Mil sorgulama, bu millerle yararlanabileceğiniz kampanyalar hakkında bilgi alma, güncel promosyonlu bilet uygulamaları hakkında bilgi alma gibi tüm işlemler telefonda yapılabilmektedir. THY nın sunduğu uçuş dışı, otel rezervasyonu, araç kiralama, seyahat sigortası gibi işlemlerde çağrı merkezi aracılı ile yaptırılabilmektedir.

THY dan çağrı merkezi vasıtası ile bilet almak istediğinizde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ödeme işlemidir. THY garantili uygulama ile ödeme güvenirliği sağlanmıştır ancak yine de telefonda sizden şahsi bilgiler istenmemesine dikkat edilmelidir. Özellikle çağrı merkezi numaraları üzerinden yönlendirme yapılarak sahtekarlık yapılabilmektedir. Kredi kartınıza ait şifre, anne kızlık soyadı, gibi bilgiler sorulması durumunda çağrı hemen sonlandırılarak polise haber verilmelidir. İstenmeyen bu durumla karşılaşma oranı çok çok düşüktür. THY teknolojik yatırımlarda en iyi ve kaliteli hizmeti satın aldıktan sonra müşterilerine sunmaktadır. Özetle telefonla bilet alınmasını ve diğer tüm işlemlerinizi içiniz rahat ederek yapabileceğiniz en kaliteli hizmet THY tarafından sunulmaktadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.