bilet4
alo uçak bileti

Fazla yolculuk yapan seyahat severler

Seyahat sever biriyseniz uygun fiyatlı bilet bulmak konusunda uzman olmak gerekiyor yani temel konu uçak biletleri olabiliyor ve bu konuda uzmanlaştığınızda yol bütçesinden kurtularak paranın farklı alanlarda değerlendirilebileceğini görebiliyorsunuz. Yurt dışı yolculuğu için alınacak bilet fiyatlarını etkileyen çokça husus var aslında. Bilinmesi gereken noktaları öğrendiğimizde daha fazla seyahat etmek mümkün hale gelecektir. Ucuz bilet metaforu için temel konu zamanlamada esnek olmaktır diyebiliriz. Gezi tarihlerinin esnek tutulması son derece önemli. Örneğin bayram tatilleri, Noel, yarı yıl tatili gibi sıralanabilecek bir sürü bloke zamanlarda uçak bileti almak iyi bir fikir değil. Sonuçta uçaklara talep artıyor ve bilet fiyatları yükseliyor. Bu nedenle tatil zamanlarının dışında bir tarih seçimi faydalı olacaktır. Ancak bu tarihlerde uçmanız gerekiyorsa erken bilet almanız tavsiye ediliyor ve bu da demek oluyor ki; kampanyaları takip etmelisiniz!

Bir diğer madde arama motorlarından faydalanmaktır. Bütün uçak biletlerini karşılaştırarak ucuz bileti bulan uygulamadan yararlanabiliriz. Bu şekilde öncelikli olarak fırsatlardan haberdar olma şansı yakalamış olursunuz. Skyscanner, Orbitz ile iyi sonuçlar elde etmek mümkün. Erken bilet alarak uygun uçuş fırsatı yakalayabilirsiniz yani yaklaşık 4 ay öncesinden bilet aramaya başlamak son derece mantıklı. Doluluk oranları takip edilirse boş yerleri doldurmak isteyen firmalar ucuza bilet satışı yaparlar ve bu fırsatları takip etmek de önemli. Uçak arama motorlarına bilet fiyatı düştüğünde haber veren maili alarmı kurarak kazanım sağlarsınız. Bu şekilde son dakika maili ile ucuz bilet yakalamanız mümkün olabilir.

Farklı havalimanları üzerinden uçuş imkanlarına bakmakta da fayda var. Örneğin İtalya’ya seyahat ettiğinizi düşünelim ve bu ülkede 3 havalimanı olduğunu biliyorsanız bunlardan en uygun uçuşu hangisi sağlıyorsa esneklik yaparak en ucuz bileti satan havalimanını tercih etmeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Bunun yanında uygun fiyatlı bilet alarak sonrasında aktarmalarla uçuş daha düşük maliyetle sonlandırılabilmektedir. Amacınız gezmekse ucuz biletleri takip ederek uygun kampanyaların olduğu yerlere uçuş yapmak son derece mantıklı. Sosyal medyayı da takip ederek ağlar üzerinden uygun fiyatlı bilet bulunabiliyor. Ayrıca promosyon kampanyalarından haberdar olmak için satış gerçekleştiren sitelerin e-postalarına kayıt olmak çok önemli. Herkese iyi uçuşlar!

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.