bilet4
alo uçak bileti

Ertelemeden tatilinizi gerçekleştirin

Özellikle yurt içi tatil planlarını erken rezervasyon imkanları ile yapanlar, tarihin kesin olması dolayısıyla promosyonlu pegasus biletlerini tercih etmektedirler. Promosyon biletler için belirli sayıda koltuk ayrıldığından ilk alınan biletler en uygun fiyata alınabilmektedir. Pegasus kampanya ve promosyonlu bilet uygulamalarını takip edebilmek için pegasusplus üyeliği yapılması faydalıdır. Üyelik sayesinde tüm kampanya ve promosyon uygulamaları başlar başlamaz mesaj veya mail yolu duyurular yapılmaktadır. Pegasus mobil uygulaması kullanmanız halinde cep telefonu vasıtası ile de duyurular en kısa sürede tarafınıza ulaşmaktadır. Seyahat planlarınız net ise promosyonlu biletler tükenmeden ilk siz alarak en uygun fiyatı yakalayabilirsiniz. Kampanya için ayrılan biletlerden ilklerini yakalayamasanız dahi, kontenjan biletler bitene dek uygun fiyatlar devam etmektedir.

Ülkemizde havayolları taşımacılığın en önemli kuruluşlarından biri olan pegasus havayolları, promosyon bilet uygulamaları, sürekli yenilediği kampanyalar ve mil puanları ile daima ön planda bulunmaktadır. Sık sık uyguladığı promosyonlu bilet satış kampanyaları için ayrılan biletler kısa sürede tükenmektedir. Genellikle erken alınan biletler için yapılan kampanyada ilk alınan biletler oldukça uygun fiyata gelmektedir ve çok çabuk tükenmektedir. Uçuş tarihinde en az iki ay önce satışa açılan promosyonlu biletler yurt içi uçuşlarda 35 TL den, yurt dışı uçuşlarda 150 TL den başlamaktadır.

Pegasusun promosyonlu biletleri çok kısa sürede tükeniyor diye duyumlar alabilirsiniz. Evet aslında doğru biletler kısa sürede tükeniyor ama sizin de şansınız herkes kadardır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta pegasusu hem üye olarak hem mobil uygulamalarından sürekli takip etmektir. Duyuruları kaçırmadığınızda sizde en uygun fiyata promosyonlu bilet sahibi olabilirsiniz. Yani pegasusun promosyonlu biletleri ne zaman tükenir sorusunun cevabı aslında hiçbir zamandır. Çünkü pegasusun promosyonlu bilet ve diğer kampanyaları yılın her zamanı farklı zaman ve hatlarda devam etmektedir. Erken rezervasyon yaptırmanız ve bileti kesin olarak almanız halinde mutlaka avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İş veya tatil seyahatlerinizin vazgeçilmez havayolu pegasus ile iyi uçuşlar.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.