bilet4
alo uçak bileti

Enterprise ve AnadoluJet Yaz Fırsatları

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden olan Enterprise ile ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu firmalarından Anadolujet arasında yapılan anlaşma gereği insanlara yaz mevsimi fırsatları sunulmakta ve bu kapsamda yapılandan bu firmaların kampanyası kullanıcıların bazı hizmetleri normale göre çok daha uygun fiyatlara almasının yolunu açmaktadır. Araba kiralama şirketleri denilince ilk akla gelen Enterprise, çok sayıdaki ofisi ile ülkemizde de faaliyet göstermekte ve Anadolujet ile yapmış olduğu kampanya nedeniyle insanların bazı araçları çok daha uygun fiyata kiralamasının önünü açmaktadır. Fakat insanların bu fiyatlara hizmet alabilmesi için bir takım şartları sağlaması ve buna uygun hareket etmesi gerekiyor.

Yukarıda bahsedilen kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların Anadolujet yolcusu olması ve araç kiralama işlemini de 1-12 Haziran ve 18-30 Haziran tarihleri arasında yapmış olması en önemli şartlardan bir tanesidir. Bu şekilde günlük fiyatlar 30 TL daha ucuz olabilmektedir fakat bu fırsat bütün araçlar için geçerli olmayıp sadece belli araçlar için geçerlidir. İnsanların araç kiralama hizmeti alırken dikkat etmesi gereken çok sayıda husus vardır. Öncelikle bütçeye göre hareket etmeli ve ne kadar süreliğine araç lazım ise fiyatları da ona göre araştırmalıdır. Bazı şirketler, gün sayısı arttıkça ücretlerde indirime gitmekte ve bu da çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca yine bütçe dahilinde kaliteli bir aracın tercih edilmesi gerekir ki böylece araçlardan alınacak konfor daha üst seviyede olacaktır. Ayrıca bakımlarının yapılmış olmasına da dikkat edilmesi son derece önemlidir.

Ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Anadolujet, özellikle yurtiçine yapmış olduğu seferlerle dikkat çekiyor. Uygun ücret politikası ile insanların çok daha uygun fiyatlara seyahat etmesini sağlayan şirket, zaman zaman yaptığı kampanyalarla bunu daha da ileri seviyeye taşımaktadır. Bunların dışında internet üzerinden verilen hizmetlerin fazla olması da insanların rahat bir şekilde bu hizmetlerden yararlanması anlamına geliyor. Bilet alma, koltuk seçme ve benzer hizmetleri almak isteyen kullanıcılar bunları şirketin resmi web sitesine giriş yaparak çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.