bilet4
alo uçak bileti

Enterprise ve Anadolujet Bahar Fırsatları

Türk Hava Yolları kapsamında ticari bir marka olarak 2008 yılında havacılık sektörüne giriş yapan Anadolujet yolcuları için düzenlediği fırsatlarla her dönem ilgi çekmeyi başarıyor. Bahar ayı kampanyaları ve özel indirimleri ile yolcuları heyecanlandıran Anadolujet bu defa Enterprise ile işbirliği yaptı. Her iki firma arasındaki anlaşma sayesinde bahar fırsatları müşterilerin beğenisine sunuldu. İki önemli firmanın iş ortaklığı ile yolcular, 1 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapacakları her araç kiralama işlemlerinde; Toyota Corolla dizel otomatik ya da benzerini günlük 135 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabilecekler. Yanı sıra dizel Peugeot 301 modelini de günlük 115 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayarak kullanmaları mümkün.

Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular AnadoluJet’ten aldıkları bilet numaralarını kurumsal web sitesinden ya da Enterprise’ye ait resmi site adresi üzerinden kullanarak kiralama işlemi yapabilirler. Avantajlı araçların kiralanabileceği bölgeler ise; Ankara, Antalya, İstanbul, Dalaman, İzmir, Bodrum şeklinde belirtiliyor. İndirimli araç kiralamak isteyen yolcuların yapmaları gereken tek şey belirtilen tarihler arasında AnadoluJet üzerinden uçak biletini almak. Düşünüldüğünde çoğu yazlık belde olan bölgelerde araç ihtiyacı oldukça fazla olacaktır. Kimi yolcular gittikleri kentlerde mutla araç kiralıyor ve kalacakları süre zarfında ulaşımlarını bu şekilde sağlıyor. Özellikle araç kiralamayı düşünen yolcular için Anadolujet ve Enterprise işbirliği faydalanılması gereken ciddi bir fırsat olarak görülüyor.

Kampanyanın koşullarına bakmak gerekirse; 1 ile 31 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak olan kiralama işlemlerinde geçerli olduğunu söylemek gerekir. AnadoluJet yolcularına özel olarak tanımlanan araçlardan olan Peugeot 301 ve benzeri araçların günlük 115 TL’den başlayan fiyatlarla kiralanması mümkün olurken, Toyota Corolla ve benzeri araçlar içinse günlük 135 TL’den kiralama işlemlerinin yapılması mümkündür. İşlemler bilet numaraları ile firmaların web sitelerinden yapılabiliyor. Kampanyanın geçerli olmadığı bölge ofislerinde ise AnadoluJet’in yolcularına özel indirimler uygulanarak rezervasyona dahi gerek kalmadan hizmet alınması mümkün oluyor. Kampanyalar ile birleştirilmesi mümkün olmayan avantajlar içerir. İşbirliği yapan firmalar araç kiralama haklarını saklı tutuma hakkına sahiptir. Kiralanacak araçların donanımları arasında değişikliklerin olması mümkündür. Koşullarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen yolcuların firmaların kurumsal web sitelerini ziyaret etmeleri önerilir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.