bilet4
alo uçak bileti

En çok teşvik sunan AnadoluJet firması

7’den 70’e herkesi uçmaya teşvik eden havayolu şirketi olan AnadoluJet, 2008 yılında yolcu taşımaya başlamış olup, hava ulaşımını lüks olmaktan çıkarıp daha ekonomik bütçeli kişileri de havayolu ulaşımına yönlendirmeyi amaçlamıştır.Merkezi Ankara’da bulunan havayolunun Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil, Türkiye içerisinde pek çok noktaya seferi bulunmaktadır.Kısa sürede başarısını arttıran Anadolu Jet, her geçen gün kendini geliştirmekte ve büyümektedir. Uçuş ağını devamlı genişleten Anadolu Jet’in güzergahına son eklediği il ise İzmir’dir haftanın 6 günü vergiler dahil 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla havayolu,konforlu ve ekonomik şekilde seyahat etmeyi sağlar. Anadolu Jet ile İstanbul’dan Muğla, Adıyaman Balıkesir gibi şehirlere seferler düzenlenmektedir.

En çok tercih edilen havayollarının arasında bulunan Anadolu Jet; yolcularına sunduğu, ekonomik biletlerin yanı sıra ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj dolayısıyla da sıklıkla tercih edilmektedir.Firma ile İstanbul’dan, Trabzon’a, Şanlıurfa’ya ve Elazığ gibi şehirlere de uçuşlar bulunmaktadır.Özellikle erken tarihli alınan biletler 40 TL gibi ekonomik rakamlardan başlar bunun yanında güvenilir bir havayolu olduğu için degiderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Uçuş hayatına 5 uçakla başlayan Anadolu Jet 9 yılda filosunu 37 uçak ve 39 havaalanına çıkarmıştır. Havayolunun sunduğu imkanlar arasında, havaalanı otoparkında, özel yolcu salonlarında, ucuz araç kiralamada ve otel rezervasyonlarında ek hizmet seçenekleri sunduğu içinde avantajlı bir havayolu olmaktadır.

Pek çok firmaya göre avantajlı seçenekleri dolayısıyla tercih edilen Anadolu Jet, yolcu kitlesini daha da genişletmeyi hedeflemiştir. Anadolu’yu birbirine bağlayan firmanın Şırnak’tan Balıkesir’e kadar uçuşları bulunmaktadır.Ekonomik bilet seçenekleri dolayısıyla ideal havayolları arasında bulunan firmanın doluluk oranı ise %85 civarındadır. Anadolu Jet uçak biletleri, en yaygın iletişim aracı olan internet üzerinden herhangi bir bayiye gitmeden kolaylıkla alınabilmektedir. Çeşitli arama motorları kullanılarak, dilenen güzergahlar için uçak biletleri kolaylıkla temin edilebilir.Böylelikle ekonomik ve güvenilir bir şekilde bilet satın alınmış olur. Firmanın popüler seferleri arasında Bursa – Ankara ve Ankara – Adana gibi seferler bulunmaktadır. Türkiye’yi birbirine bağlayan Anadolu Jet Ağrı’dan Çanakkale’ye hatta Lefkoşa’ya kadar geniş bir uçuş ağına sahiptir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.