bilet4
alo uçak bileti

Ekonomik uçuş fırsatları tercih durumu

Havayolu ile ulaşım, rahat, konforlu ve doğru zamanda alınan bilet ile ekonomik olmakta bu yüzden de her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir, havayollarının arasında önemli bir yere sahip olan Anadolu Jette bu firmalardan biridir, ekonomik ve rahat bir seyahat isteyenlerin tercihlerinin başında gelen Anadolu Jet uçak bileti fiyatları erken rezervasyonlarda her şey dahil 39.99 TL gibi ekonomik rakamlardan başlamaktadır. Havayolu Anadolu’yu birbirine bağlamak, havayolu ulaşımını daha ekonomik bir yolla karşılamak ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir. Çeşitli dönemlerde yapılan promosyonlar sayesinde İstanbul’dan Ankara’ya, Denizli’ye hatta Trabzon’a 39.99 TL den başlayan rakamlarla uçulurken, Ankara’dan İzmir’e ya da İstanbul’dan Bodrum’a 59.99 TL’den başlayan rakamlarla uçulabilmektedir.

Anadolu Jet, uçuşa 5 uçakla başlamış olup, günümüzde ise 37 uçak ve 39 havaalanına seferleri bulunan bir havayoludur. Her geçen gün uçuş ağını genişleten, firma kendisini de devamlı geliştirmektedir. Uçuşa başladığı günden beri, yaklaşık 58 milyonun üzerinde yolcu taşıyan havayolu, ayrıca bu yolculukları emniyetli bir şekilde sağlamıştır.Anadolu Jet’in popüler uçuşları arasında, Antalya- Ankara, Trabzon- İstanbul gibi uçuşlar bulunmaktadır. Bu uçuşlar 39.99 TL gibi oldukça ekonomik fiyatlardan başlamaktadır.Firmanın ekonomik biletlerinin yanı sıra, ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakkı sağlaması, ayrıca havaalanı otoparkında, özel yolcu salonlarında, ucuz araç kiralamada ve otel rezervasyonlarında ek hizmet sağlaması dolayısıyla da tercih edilmektedir. Ekonomik ve konforlu bir seyahatin yanında sunulan bu ek imkanlar oldukça avantajlı olmaktadır.

Pek çok şehre, 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma imkanı sağlayan Anadolu Jet’in uçtuğu şehirler arasında, Şırnak, Gaziantep, Diyarbakır gibi şehirler de bulunmaktadır.Firma, ilk etapta belirli olan yolcu kitlesini giderek arttırmayı hedeflemiştir.Bu anlamda da oldukça yol kat eden Anadolu Jet, düşük maliyetli uçak bileti sağladığı için, ideal havayolu firmalarının başında gelmektedir. Gittikçe geniş tabanlara ve farklı kesimlere hitap eden firmanın doluluk oranları % 85 civarındadır. Anadolu Jet’in promosyon biletleri hariç normal biletleri ile ortalama 69.99 TL gibi rakamlarla seyahat etmek mümkündür.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.