bilet4
alo uçak bileti

Diğer firmalara göre ayrıcalık sunumları

Artık Türk Hava Yolları herkes tarafından bilinen, kabul görülen yolcu sayısı fazla olan bir şirket olarak tanınırken uçak yolculuğu yapacak yolcuların kampanyalı biletlerin takibinde kalarak keyifle yolculuklarını tamamlamalarını sağlamayı amaç edinmiştir. Türk Hava Yolları kaliteli, güvenilir uçuşları sağlamayı misyon ve vizyonunu oluşturmayı başarmıştır. 20 Mayıs 1933 tarihinde kurulan şirketin dünyanın 243 noktasına ulaşımı mevcuttur. Promosyonlu uçak bileti satışlarından da yararlanarak ayrıcalıklı uçuşları yakalamak mümkündür. Kampanyalı biletlerle uçuşlarını gerçekleştirmek yolcuların mail listelerine üye olmaları yeterlidir. Ayrıca site takibinde kalınarak da bu kampanyalardan haberdar olmak da mümkün hale gelmiştir.

Hizmet alanında yolcularına keyifli uçuşları hedefleyen Türk Hava Yolları, ayrıcalıklı şirket olduğunu önceliğini yolcuların memnuniyetine ayırarak biletlerinde kampanya olanağı sunarak keyifli uçuşların kapılarını açmaktadır. Türk Hava Yollarının yolcuları için sağladığı ayrıcalıklı bir kart olan Miles &Smiles programıyla sağlanan birçok imkan vardır. Bu programla mil kazanarak bu millerle ödül bilet alınabilir ya da uçuş sınıfı yükseltilebilir. Biriken millerle istenilen yere uçak yolculuğu yapmak mümkündür. Bu programın birçok ortakları vardır. Lufthansa, Eva Air bu ortaklardan bazılarıdır. Uçuş bilgilerine her an erişim sağlamak da yolcular için cazip bir özelliktir. İnternetin sağladığı bu imkanlar dahilinde promosyonlu ya da ucuz biletlerle yolculuk yapmak kolaylaşmıştır. Planlanan tatil dönemi için uygun biletleri takip etmek gerekmektedir.

Konforuyla, uçak içi hizmetleriyle tamamen yolcu memnuniyetine dayanan politikasıyla ayrıcalıklı uçuşları sağlamaktadır. Uçuş personellerinin güler yüzlülüğüyle profesyonellikleriyle uçuşları keyifli kılmaları kaçınılmazdır. İleri tarihli alınan uçak biletleri daha uygun fiyatlıdır. Geniş bir alana hitap eden Türk Hava Yolları yılın belirli ya da zaman zaman bilet fiyatlarında kampanya yaparak yolcu odaklı olmayı başaran bir havayolu şirketidir. Türk Hava Yollarının faaliyet alanı sadece bilet satışıyla sınırlı değildir. İçerisinde kültür turlarını, hac-umre gezisi, otel rezervasyonu gibi birçok alana hizmet etmektedir. Bu verilen hizmetten çıkan sonuç, Türk Hava Yollarının dinamikliğini, hızlılığını, güvenilirliğini, altyapının sağlamlığını, ileri teknolojinin sunduğu imkanı ve iletişimin güçlü olduğu gösteren özelliklere sahiptir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.