bilet4
alo uçak bileti

Dalaman ucuz THY uçak biletleri

Sıcak yaz aylarında günlük koşuşturmacanıza bir süre ara verip bulunduğunuz şehirden çıkarak Dalaman merkezli bir tatil düşünüyorsanız hemen bavullarınızı hazırlayabilir ve THY uçak biletleri ile ucuz bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Dalaman bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi yerli yabancı birçok turisti karşılamaya çoktan hazırlandı bile.

Bütün kış yorulmuşsanız ve sezon açıldığında popüler bir yerlerde dinlenmek istiyorsanız Muğla’ya bağlı bu ilçede deniz, kum ve eğlencenin sonuna kadar tadını çıkarabilirsiniz. Dalaman’ın muhteşem Akdeniz iklimi ile ne zaman gitseniz sizi karşılayan sıcak havası Ankara’nın kuru ve soğuk havasından sonra sizlerin yüzünüzü güldürecek cinstendir. THY farkı ile ilçeye gittiğinizde, buradan Fethiye ve Marmaris’e de sorunsuz şekilde geçebilirsiniz. Uzaklık olarak Fethiye 70 km, Marmaris ise 105 km ötede bulunmaktadır. Antalya’nın Kaş ve Kalkan yerleşimleri için de yine Dalaman havaalanı kullanılabilinmektedir. Orada sizi karşılayacak birilerinin olmaması da çok büyük problem değil. HAVAŞ uçaktan indiğiniz saatlere uygun seferleri ile sizi gün boyunca hazırda bekliyor olacaktır.

Dalaman’a kadar gitmişseniz mutlaka yat turizminin bir parçası olarak marinayı ziyaret edin. Civardaki koyların maviliği arasında masalımsı bir yolculuğa çıkmak için elinize geçen bu fırsatı değerlendirmek, size ve beraber gittiğiniz sevdiklerinize iyi gelecektir. Özellikle Gökgemile ve Sarsıla koyları sizin için eşsiz rahatlama şekiller sunmaktadır. Bu arada magazin dünyasının uğrak yeri Ekincik Koyu’na da uğrayabilirsiniz. Dilerseniz denize girebilir, çam ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir ya da restoranlarında bir şeyler atıştırırken soğuk içeceklerle ise serinleyebilirsiniz. Maceraya daha düşkün bir yapınız varsa Dalaman Çayı’nda rafting yapabilirsiniz. Sonrasında Türkiye’nin en ünlü plajlarından Sarıgerme Plajı, 7 km uzunluğu, geniş kumsalı, duş ve restoran imkanları ile dinlenebilmeniz için sizi bekliyor olacaktır. Tarihi yanınız ağır basıyor ve dinlenmeye gitmişken biraz da eski kültürleri görmek istiyorsanız, Dalaman’ın bunun için de çözümleri bulunmaktadır. Örneğin Roma dönemine ait Tlos Antik Kenti, Yaka Köyü’ne gidilerek ziyaret edebilecek ve tarihi anıları olan bir eserdir. Ayrıca Memiş Ağa Konağı da bölge evlerinin tarihlerini merak edenler için sezon boyunca müşterilerin ilgisine açılmış durumdadır.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.