bilet4
alo uçak bileti

Cumartesi Pazar AnadoluJet uçak bileti

AnadoluJet uçak biletleri hafta sonu indirimli kampanyaları denildiğinde akla hemen hava yolu firmasının pek çok kampanyasından biri olan hafta sonu biletlerinin 39,99 Türk Lirasından başlayan kampanyası gelmektedir. AnadoluJet kurulduğunda temel amacı Anadolu’ya geniş bir uçuş ağı ile ulaşmak ve her kesimden insanın ekonomik anlamda hava yolu taşımacılığından faydalanmasını sağlamaktı. Nitekim firma kurulduğunda sadece 5 adet uçağı ile ulaşım sağlamaya çalışırken şu an 30’dan fazla uçağı ve birbirinden farklı 45 rotası bulunmaktadır. Hava yolu firması tarafından sıklıkla gerçekleştirilen hafta sonu indirimli kampanyalardan yararlanabilmek için firmanın resmi web adresini takip etmenizde fayda bulunmaktadır.

Anadolu Jet resmi web sayfasında hangi tarihler arasında ne tür bir kampanya düzenleneceği duyurulmaktadır. Bunun için Anadolu Jet resmi web adresini ziyaret ederek “kampanyalar” bölümünden size en uygun olan kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Yılın hemen hemen her zamanında firma tarafından düzenlenen hafta sonu indirimli bilet kampanyaları için sınırlı sayıda koltuk ayırılmaktadır. Anılan kampanyalardan yararlanma tarihleri de AnadoluJet tarafından duyurulmaktadır. Kimi zaman yaz aylarında kış ayları için kampanyalar düzenleyen şirket fiyatlandırma politikasında kara yolunda taşımacılık yapan otobüs firmalarından daha uygun fiyat düzenlemeleri getirerek insanların kara yolunun zahmetli yolculuğundan çoktan vazgeçmelerini sağlamıştır.

Anadolu jet hafta sonu indirimli uçak biletleri kampanyalarına en kolay şekilde firmanın mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ulaşabilmeniz mümkündür. Zira her hava yolu şirketi gibi Anadolu Jet de online bilet satış şirketlerine belli bir miktar promosyonlu bilet, kendi resmi web sitesinde satışa sunulmak üzere sınırlı sayıda promosyonlu bilet ve son olarak da mobil uygulamasında satışa sunulmak üzere sınırlı sayıda promosyonlu bilet miktarı belirlemektedir. Bu nedenledir ki; siz online bilet satış firmalarından bilet satın almak istediğinizde mobil uygulamadan daha farklı bir fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Anadolu Jet hava yolu firmasının özellikle mobil uygulamasına özgü olarak düzenlediği hafta sonu indirimli bilet kampanyalarından yararlanabilmek için şirketin mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmelisiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.