bilet4
alo uçak bileti

Bilet takip etme sistemleri

Hava yolları şirketleri uçuşların azaldığı zamanlar kış ayları gibi zamanlarda biletlere talep artışı sağlamak amacıyla kampanyalar düzenlemektedirler bu kampanyaları takip etmek ucuza uçuş yapmak için çok önemlidir. Normal şartlarda yapılan 200 liralık bir uçuş kampanyalı olarak 100 liraya kadar düşmektedir, bu tarz kampanyalı uçuşlar bütçemize fayda sağlar, hatırı sayılır bir biçimde indirim sahibi olmamızı sağlar. Yaz aylarında tercih edilen tatil bölgelerine uçuşlar kış aylarında düşmektedir, düşen uçuşları canlandırmak için firmalar bu bölgelere çok fazla indirim yapmaktadırlar.

Demir yolu ve kara yoluyla seyahat edenler hava yolunu korktukları için pek tercih etmezler ancak hava yolu diğer ulaşım araçlarına göre en tehlikesiz araçtır. Hava yolu ile seyahat etmek tehlikesiz olduğun için huzurlu bir yolculuk yapmış olacaksınızdır. Hava yolu diğer kara yolu ve demir yollarına göre zaman açısından da çok uygundur. Kampanyalı uçuşları yakalayarak indirimli olarak uçulduğu gibi zaman fazlalığından tasarrufu da sağlayarak ucuz ve tehlikesiz bir yolculuk imkânı sağlamış olacağızdır. Hava yolu şirketlerinin kampanyalarını resmi internet sitelerinden takip etmek elimizdeki teknolojik cihazlarla oldukça basit bir hale gelmiştir.

Uygun fiyatlı kampanyalı biletleri takip etmek yıl içindeki yapacağımız uçuşlardan 2 tanesinden birinde bedava gitme imkânı sağlamaktadır. Ailecek yapacağımız bir yolculukta firmanın kampanyası var ise çok fazla indirim alabilmektesiniz. Ayrıca kampanya dâhilinde hava yolu şirketleri kredi kartlarına 12 taksite kadar taksit imkânı sunmaktadırlar. Taksit imkânlarıyla birlikte ödemede kolaylık sağlamış olacağız. Ödemede kolaylık, hatırı sayılır indirimlerle birlikte hava yolunu tercih etmek güzel bir seçenek haline gelmektedir. Kampanya takibi yaparken tek bir tarihe odaklanmak yersiz olacaktır, kampanya araştırması yaparken tüm tarihler seçeneğini tıklamalıyız buna göre bir tercih yaparsak ve erken rezervasyon imkânıyla birlikte indirimlerden çok fazlaca yararlanabiliriz. Uygun fiyatlı uçuşlarda kampanya imkânlardan cep telefonu ve tabletlerimize marketlerden indireceğimiz uygulamalarla anında haberdar olabiliriz. Şirketlerin hizmete sunmuş olduğu bu uygulamadan kampanyalardan yararlanmak isteyen ve hava yolunu sık sık tercih eden kişiler kolaylıkla faydalanabilmektedir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yolculuk yapmadan önce uçuş fırsatlarını araştırıp öyle yolculuk yaparak daha güvenli mutlu bir uçuş yapmaya hazır olanlar için ideal fiyatlarla ucuz uçak bilet avantajları sizleri bekliyor. Bilet4 olarak uygun fiyat avantajlarıyla uçak biletlerinden yararlanıp hem erken rezervasyon yaptırın hemde güvenilir bir uçuş sizleri bekliyor olsun. Uçak yolculuğu hakkında tüm detaylı bilgiler, uçak korkularınız dahil, bu korkuları yenmeye kadar bir çok yararlı uçak bilgileri sitemizde paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanıp hem bilgi sahibi olup, hemde ucuz uçak biletlerinden yararlanmanız ümidiyle sitemiz hizmetinizdedir.